Kategorie

WHISBEAR

Znalezione produkty: 2
Sortowanie:
Sortuj według
Whisbear, gryzak drewniany, króliczek szary, po 3 miesiącu, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Whisbear, gryzak drewniany, króliczek szary, po 3 miesiącu, 1 sztuka

40,99 zł
Whisbear, gryzak drewniany, miś biały, po 3 miesiącu, 1 sztuka - miniaturka zdjęcia produktu

Whisbear, gryzak drewniany, miś biały, po 3 miesiącu, 1 sztuka

40,99 zł

Whisbear

Whisbear jest marką oferującą szumiące maskotki dla dzieci. To polska firma, a jej hasło brzmi „stworzona od mam dla mam”. Posiada w swojej ofercie różnych „pomocników” Whisbear, które różnią się od siebie formą czy rodzajem zastosowania.


Whisbear: historia marki

Kobiety, które założyły polską firmę Whisbear, (docenioną m.in. w USA) twierdzą, że źródłem ich pomysłu były kolki ich własnych dzieci, a konkretniej to, jak w tym stanie ich pociechy reagowały na dźwięk szumiącego okapu czy szum suszarki. W ten sposób wpadły na pomysł, że szumiące zabawki mogłyby uspokajać dzieci i tym samym odciążyć ich rodziców. Założycielki firmy, jak same podkreślają, stawiają przede wszystkim na wiarygodność. O firmie po raz pierwszy zrobiło się głośno, gdy właścicielki postanowiły wysłać misia dla Charlotte, córki księżnej Kate i księcia Williama.

„Pomocnicy” Whisbear

Whisbear ma w ofercie kilku „pomocników”, czyli różne maskotki, które można dobrać w zależności od preferencji dziecka i jego rodziców. Jako pierwszy powstał miś Whisbear i to właśnie on był podarowany księżniczce Charlotte. Jest to zabawka wyposażona w sensor płaczu, posiadająca funkcję uspokajającego szumu. Misia można prać w pralce. Zabawka nadaje się do użytku przez dziecko już od pierwszych dni jego życia.

Kolejnym produktem oferowanym przez Whisbear jest leniwiec E-zzy z aplikacją. W porównaniu do misia leniwiec jest produktem z większą liczbą funkcji. Analizuje dane na temat snu dziecka dzięki odpowiedniemu systemowi. Aplikacja natomiast jest wyposażona w bazę odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez rodziców.

Produktami, których można używać nie tylko w domu, są szumiący lisek i króliczek. Są to małe maskotki w formie zawieszek. Podobnie jak pozostałe produkty Whisbear, są wyposażone w funkcję uspokajającego szumu. Można je przypiąć np. do wózka niemowlęcia czy małego dziecka i aktywować je w drodze. Podobnie jest z ptaszkiem Whisbird, który również został stworzony z myślą o rodzicach przemieszczających się z dziećmi.

Inną formę ma natomiast kocyk-przytulanka Dou-Dou, która pozwala poczuć się dziecku bezpieczniej w podróży. Kocyki mają kontrastowe kolory, podobnie jak reszta produktów są to akcesoria sensoryczne.

Filtry

Cena
-
Materiał
Kolor
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego