Kategorie

Prolibid Femina, 6 g x 30 saszetek

Cena jednostkowa: 18,66 zł za 10 saszetek

Cena
55,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Suplement diety stworzony z myślą o kobiecym libido. Żeń-szeń daje poczucie energii i witalności, działa wspomagająco na utrzymanie prawidłowej sprawności i aktywności seksualnej.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki preparatu.

Zalecane spożycie

Spożywać jedną saszetkę dziennie po rozpuszczeniu jej zawartości w 200ml wody. Zaleca się stosowanie produktu w godzinach porannych po posiłku. Po trzech miesiącach suplementacji należy zastosować miesięczną przerwę.

Składniki

Inozytol, fruktoza, sok z cytryny w proszku, l-arganina, l-cytrulina, ekstrakt z nasion kozieradki ( Trigonella foenum graecum), aromat pomarańczowy, naturalny aromat cytrynowy z innymi naturalnymi aromatami, ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng)

1 saszetka zawiera: inzytol 2000mg, arginina 250mg, cytrulina 250mg, ekstrakt z kozieradki 200mg w tym saponiny 100mg, ekstrakt z żeń-szenia 40mg w tym ginsenozydy 10,8mg.

Ważne wskazówki

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Zrównoważony sposób żywienia prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Preparat należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. 

Producent

Establo Pharma Sp. z o.o.
ul.Wojciechowska 9B/9
20-704 Lublin