Provag, emulsja do higieny intymnej, 300 ml

Provag, emulsja do higieny intymnej, 300 ml

Cena: 19,99 zł

Cena jednostkowa: 6,66 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: BIOMED-KRAKÓW

Provag, emulsja do higieny intymnej, 300 ml - opis produktu

Provag to specjalistyczna, podwójnie hipoalergiczna emulsja do higieny intymnej o kompleksowym działaniu. Składniki emulsji deelikatnie myją i pielęgnują okolice intymne, chronią oraz pomagają zapobiegać problemom intymnym. Emulsja łagodzi podrażnienia, nawilża oraz przyspieszają regenerację. Provag zawiera unikalne metabolity Lactobacillus o selektywnym naturalnym i szybkim działaniu: przeciwdrobnoustrojowym wobec bakterii patogennych i grzybów i promującym dobroczynną mikroflorę.

Wskazaniacodzienna pielęgnacja i higiena okolic intymnych; polecany do skóry wrażliwej, atopowej i skłonnej do podrażnień; dla kobiet i dzieci powyżej 1. roku życia.
 
Sposób użycia: przed pierwszym użyciem kilkakrotnie nacisnąć pompkę do pojawienia się emulsji. Niewielką ilość nanieść na czystą dłoń, rozcieńczyć wodą, umyć miejsca intymne, a następnie dokładnie spłukać bieżącą wodą. Stosować do codziennej pielęgnacji okolic intymnych.
 
Główne składniki: metabolity bakterii z rodzaju Lactobacillus, ekstrakt z aloesu, pantenol, alantoina, glikol kaprylowy, gliceryna, kwas mlekowy.