Quixx Grip-protect, spray do gardła, 20ml

Quixx Grip-protect, spray do gardła, 20ml

15,99 Cena brutto
Wysyłamy w 2-3 dni robocze
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Quixx Grip-protect, spray do gardła, 20ml - opis produktu

Quixx Grip-Protect zastosowany w infekcjach wirusowych stabilizuje nawilżającą powłokę ochronną na błonie śluzowej jamy ustnej i gardła, wspierając w ten sposób naturalną ochronę organizmu przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wirusy przeziębienia. Wyrób wspomaga leczenie infekcji wirusowych dróg oddechowych, nawilża jamę ustną i gardło w przypadku kaszlu i chrypki, wspomaga leczenie wszystkich objawów wynikających z suchości oraz podrażnienia błon śluzowych jamy ustnej i gardła.
 
Zastosowanie: nawilżenie błon śluzowych jamy ustnej i gardła. Preparat może być stosowany wspomagająco w leczeniu infekcji wirusowych górnych dróg oddechowych.
 
Sposób użycia: w zależności od indywidualnych potrzeb spray stosuje się do ust jeden lub kilka razy dziennie, przyjmując jedną, bądź kilka dawek. Można stosować u dorosłych i dzieci powyżej 1. roku życia. Należy trzymać butelkę pionowo podczas uwalniania sprayu. Przed pierwszym zastosowaniem należy kilka razy nacisnąć i uwolnić spray - produkt jest po tym gotowy do użycia. W celu uniknięcia obrażeń należy ostrożnie umieścić spray niezbyt głęboko w ustach.
 
Składniki: roztwór z 1,2mg/ml karagelozy (CaCarragelose), chlorkiem sodu, ksylitolem, aromatem wiśniowym, buforem i wodą oczyszczoną.
 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypopadku uczulenia na którykolwiek ze skłądników.
 
Ważne wskazówki:
Produkt nie zawiera konserwantów.
Produkt może być stosowany w czasie ciąży i karmienia piersią.
Produkt nie jest lekiem - w przypadku utrzymywania się objawów przez więcej niż 7 dni, należy skonsultować się z lekarzem.
Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
 
Dystrybutor:
BERLIN-CHEMIE AG
(MENARINI GROUP), Niemcy