Quixx Grip-protect, spray do nosa, 20ml

16,98 Cena brutto
Cena jednostkowa: 84,90 zł za 100 ml

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Quixx Grip-protect, spray do nosa, 20ml - opis produktu

Dzięki swoim unikalnym właściwościom Quixx Grip-protect tworzy w jamie nosa nawilżającą powłokę ochronną. Tak utworzona żelowa powłoka działa jak bariera, która chroni przed czynnikami zewnętrznymi tj. rinowirusy i koronawirusy. Zapobiega ona ich przyleganiu i wnikaniu do błony śluzowej nosa, dzięki czemu wspiera naturalną obronę organizmu w walce z namnażaniem się i rozprzestrzenianiem wirusów przeziębienia.
Quixx Grip-protect to przejrzysty, bezbarwny, bezwonny żelowy roztwór w postaci sprayu do nosa. 
 
Zastosowanie: wspomagająco do leczenia przeziębienia wywołanego przez wirusy - co może skrócić czas trwania przeziębienia, przyspieszyć powrót do zdrowia, złagodzić objawy oraz ograniczyć ich nawroty. Wspomagająco do leczenia objawów przeziębienia i grypopodobnych na ich wczesnym etapie. Quixx Grip-protect mogą stosować osoby dorosłe i dzieci powyżej 1 roku życia.
 
Sposób użycia: trzymając opakowanie w pozycji pionowej, zdjąć zatyczkę ochronną, a następnie nacisnąć pompkę w celu rozpylenia jednolitej mgiełki. Delikatnie włożyć końcówkę do nosa - nie za głęboko. Rozpylić jedną dawkę w każdej dziurce, zatykając równocześnie przeciwległe nozdrze. Zamknąć opakowanie za pomocą zatyczki ochronnej. Używać przynajmniej 3 razy dziennie po jednej dawce do każdego nozdrza. Quixx Grip-protect może być stosowany przez dłuższy okres, jeżeli jest to konieczne.
 
Składniki: 1ml roztworu chlorku sodu zawiera 1,2mg jota-karagenu (Carragelose); 0,4mg kappa-karagenu, chlorek sodu i wodę oczyszczoną. Carragelose to opatentowana substancja naturalna pozyskiwana z czerwonych alg morskich.
 
Ważne wskazówki:
Quixx Grip-protect nie zawiera konserwantów.
Wbudowany filtr antybakteryjny gwarantuje sterylność roztworu nawet przy wielokrotnym użyciu.
Quixx Grip-protect może być stosowany w czasie ciąży i karmienia piersią.
Produkt nie powoduje uzależnień.
Quixx Grip-protect może być stosowany przez 12 miesięcy po pierwszym użyciu.
Przechowywać w temperaturze od 5 do 30 stopni Celsjusza.
Chronić przed światłem.
 
Producent:
MoNo chem-pharm Produkte GmbH, Wiedeń, Austria
 
Dystrybutor:
Berlin_Chemie AG
Glienicker Weg 125
12489 Berlin, Niemcy
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: