RAINFOREST FOODS, Spirulina BIO 500 mg, 300 tabletek

RAINFOREST FOODS, Spirulina BIO 500 mg, 300 tabletek

Kategorie

RAINFOREST FOODS, Spirulina BIO 500 mg, 300 tabletek

Cena jednostkowa: 2,50 zł za 10 tabletek

Cena
74,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Spirulina to alga należąca do najstarszych form życia na Ziemi. Wieki temu była używana przez Azteków jako codzienne pożywienie, a dziś uważana jest za kluczowy element azjatyckiej diety. Rząd Japonii znanej z długowieczności mieszkańców klasyfikuje spirulinę jako żywność funkcjonalną.
 
Głównym składnikiem odżywczym spiruliny jest stanowiące 60-70% białko. Zawiera ono wszystkie 8 niezbędnych aminokwasów egzogennych, czyli takich, które musimy dostarczać wraz z pożywieniem. To czyni spirulinę świetnym źródłem białka. Efekt ten jest wzmocniony przez obecność istotnych witamin i minerałów, witaminy A, B1, B2, B6, żelaza, wapnia, antyoksydantów i enzymów. Ponadto spirulina zawiera chlorofil oraz fytocjaninę. Spirulina wzmacnia organizm, opóźnia procesy starzenia, wspomaga pracę centralnego układu nerwowego.
 
Spirulina firmy Rainforest Foods pochodzi z ekologicznych hodowli na jednej z wysp Morza Południowochińskiego. Stawy hodowlane zawierają naturalnie filtrowaną wodę. Po otrzymaniu odpowiedniej gęstości spirulina jest zbierana i suszona w odpowiedni sposób, chroniący ją przed utratą wartości odżywczych.
 
Rainfotest Foods Spirulina tabletki są produkowane w Wielkiej Brytanii przez wiodącą firmę, spełniającą rygorystyczne normy i wymogi MHR (Medicine and Healthcare products Regulatory Agency).
 
Tabletki spiruliny Rainforest Foods nie zawierają substancji wypełniających takich jak np. stearynian magnezu mający wpływ na smak (również jego potencjalny wpływ na krew i problemy systemu odpornościowego jest obecnie przedmiotem dyskusji w środowisku naukowym). Nasze tabletki i kapsułki to 100% czystej spiruliny i nic ponadto.
 
Spirulina Rainforest Foods posiada certyfikat ekologiczny Soil Association, co gwarantuje, że produkt sprzedawany jako ekologiczny rzeczywiście takim jest.
 
Certyfikat ekologiczny jest gwarancją, że produkt nie jest skażony resztkami pestycydów, środków owadobójczych czy chwastobójczych. W trosce o swoje zdrowie warto wybierać produkty z certyfikatem ekologicznym.

Zastosowanie

Suplemenatcja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

W ciągu dnia do 6 tabletek spiruliny popijając wodą, najlepiej 30 minut przed posiłkiem.

Składniki

Spirulina (Arthrospira platensis).

1 tabletka zawiera: spirulina (Arthrospira platensis) 500mg.

Ostrzeżenia

Stosowanie w trakcie ciąży i w okresie karmienia piersią oraz przez osoby przyjmujących leki tylko po konsultacji z lekarzem.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Warunki przechowywania: Suplementy diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 30°C.
Odpowiedni dla Wegetarian i Wegan.

Producent

HABIO
ul. Eskulapów 10
04-403 Warszawa

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Cecha specjalna
BIO
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego