Kategorie

Reduce, serum na rozstępy 2w1, 200 ml

Cena jednostkowa: 13,50 zł za 100 mililitrów

Cena
26,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Reduce Serum wskazane jest w profilaktyce i redukcji istniejących rozstępów w każdej fazie ich rozwoju. Produkt szczególnie zalecany w redukcji rozstępów w pierwszej fazie (faza zapalna, rozstępy koloru czerwonego) oraz w profilaktyce. Im wcześniejsza faza rozwoju rozstępów, tym bardziej widoczne będą efekty działania serum Reduce. W późniejszej fazie (blednięcia rozstępów) kuracja Reduce jest skuteczna (wyraźna redukcja widoczności rozstępów) przy dużej powtarzalności aplikowania serum i długotrwałej kuracji (min. 6 do 12 miesięcy).
 

Zastosowanie

Profilaktyka w spodziewanym przyroście masy ciała oraz w redukcji istniejących rozstępów: w ciąży, u sportowców nastawionych na przyrost masy mięśniowej, u szybko rozsnących nastolatków, w dużych wahaniach masy ciała w otyłości.

Sposób użycia

Miejsca pokryte zmianami lub narażone na powstawanie rozstępów (brzuch, uda, pośladki, piersi) smarowac niewielką ilością serum od jednego do kilku razy dziennie lekko masując. Dla łatwiejszego wnikania substancji aktywnych, przed użyciem serum zastosować peeling  lub peelingujący żel pod prysznic. Stosowac min. 6 do 12 miesięcy lub do momentu ustabilizowania się masy ciała. Stosowanie w ciąży rozpocząć tak szybko jak to tylko możliwe ( najpóźniej od 4 miesiąca ciąży) i stosować do 1-2 miesięcy po rozwiazaniu.