Ostatnie sztuki
ReGenesis, Spot serum, 15ml
Ostatnie sztuki

ReGenesis, Spot serum, 15ml

89,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 599,93 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: PLAZANET

ReGenesis, Spot serum, 15ml - opis produktu

ReGenesis Spot serum do stosowania punktowego, które charakteryzuje się wzbogaconą witaminami formułą, przeznaczoną do miejscowego stosowania na obszarach występującego przerzedzenia włosów, zapewniającą natychmiastową ochronę przed działaniem szkodliwych czynników. Jego przeciwdziałająca uszkodzeniom włosów i chroniąca skórę głowy formuła przeznaczona jest do stosowania w problematycznych strefach, w których dochodzi do przerzedzenia włosów takich jak linia włosów (zakola), przedziałek oraz obszar szczytu głowy. To unikalne, wzbogacone witaminami serum sprzyja rewitalizacji, chroni i wzmacnia włosy, pozwalając utrzymać optymalny stan zdrowia skóry głowy oraz przeciwdziała łamliwości włosów.

Wskazania: przerzedzone problematyczne strefy skóry głowy.

Sposób użycia: stosuj przynajmniej 2-3 razy dziennie. Przy pomocy pompki wyciśnij preparat z pojemnika na kulkę rozprowadzającą. Delikatnie wmasuj produkt w skórę głowy drobnymi ruchami okrężnymi, koncentrując się na problematycznych obszarach. Pozostaw na skórze bez spłukiwania. W miejscu aplikacji możesz odczuwać ciepło i może na nim wystąpić zaczerwienienie. Jest to normalna reakcja na działanie formuły.

Główne składniki: liść nieśplika japońskiego, białko lnu, olej z modraka, abisyńskiego, zielona herbata, flawonoidy cytrusowe i kwas oleanolowy pantenol (prowitamina B5), biotyna (witamina B7), niacynamid (witamina B3).