Wybór miesiąca

Remescar, Worki i Cienie pod oczami, krem, 8ml

83,79 Cena brutto
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: SIROWA

Remescar, Worki i Cienie pod oczami, krem, 8ml - opis produktu

Zmęczenie i stres mogą powodować opuchliznę i cienie na skórze pod oczami. Jest to symptom zmęczenia fizycznego i psychicznego. Zmęczony wygląd może negatywnie wpływać na pewność siebie i samoocenę.
 
Remescar Worki i cienie pod oczami to skuteczny krem o natychmiastowym działaniu, który pomaga zredukować opuchliznę i cienie pod oczami przy zaledwie jednej aplikacji dziennie.
 
Rewolucyjna technologia EYESYL natychmiast redukuje worki i cienie pod oczami poprzez zastosowanie unikalnego połączenia minerałów z glinki oraz kompleksu bi-peptydowego, które powodują napięcie skóry, redukcję płynów pod oczami oraz zahamowanie skurczów mikro-mięśniowych.
 
Zastosowanie: worki i cienie na delikatnej skórze wokół oczu.
 
Sposób użycia
- delikatnie umyj i osusz skórę. Nawilż dokładnie skórę pod oczami używając żelu lub kremu nawilżającego, odczekaj 1-2 minuty do całkowitego wchłonięcia produktu przez skórę. Wyciśnij niewielką ilość produktu na palec. Ilość produktu powinna przypominać wielkością ziarenko ryżu - mniejsza ilość nie wystarczy, większa nie zostanie całkowicie wchłonięta przez skórę i może spowodować wrażliwość. W przypadku dużych worków pod oczami nałóż większą ilość kremu przypominającą wielkością 2 ziarenka ryżu. Rozgrzej krem rozcierając go pomiędzy dwoma wskazującymi palcami około 5 sekund. Upewnij się, że w dalszym ciągu jest jego odpowiednia ilość pomiędzy palcami. Jeśli nie, dołóż niewielką ilość kremu na opuszek palca. Jest to jeden z kluczowych czynników, które decydują o działaniu produktu. Delikatnie rozprowadź krem na całym obszarze worków pod oczami. Nie nakładaj kremu poniżej linii worków. Rozcieraj krem palcem od wewnętrznej strony oka w kierunku do zewnątrz. Wcieraj krem lekkimi, delikatnymi ruchami aż do całkowitego wchłonięcia. Aby uzyskać widoczne efekty nie poruszaj mięśniami twarzy prze 2-3 minuty, czekając aż krem całkowicie wyschnie (by przyspieszyć proces możesz skorzystać z wachlarza). W razie potrzeby usuń nadmiar kremu wilgotną chusteczką. umyj ręcę i zakręć tubkę po użyciu kremu. Usuwanie: umyj obszar, na który został nałożony krem, a nastepnie oszusz go ręcznikiem;
- pod makijaż: rozpocznij od nałożenia kosmetyków, których używasz na co dzień (serum pod oczami itp) i odczekaj 1-2 minuty, pozwalając im dotrzeć do głębszych warstw skóry. Następnie nałóż bardzo cienką wartswę Remescar Worki i Cienie pod oczami na skórę wokół oczu, zgodnie z instrukcją powyżej. Jeśli pojawią się białe pozostałości, może to oznaczać, że nałożo zbyt dużą ilość produktu, lub, że nie zastosowano kremu nawilżającego. Wystarczy je usunąć za pomocą wody i chusteczki. Po wyschnięciu produktu możesz nałożyć swój normalny makijaż.
 
Główne składniki aktywne: minerały z glinki, komplesk bi-peptydowy.
 
Kosmetyki na bazie oleju mogą zmniejszać skuteczność Remescar Worki i Cienie pod oczami.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: