Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych
Kategorie

Remescar, worki i cienie pod oczami, krem, 8 ml

Cena jednostkowa: 1 124,88 zł za 100 mililitrów
Cena
89,99 zł
Produkt niedostępny

Opis produktu

Zmęczenie i stres mogą powodować opuchliznę i cienie na skórze pod oczami. Jest to symptom zmęczenia fizycznego i psychicznego. Zmęczony wygląd może negatywnie wpływać na pewność siebie i samoocenę. Remescar Worki i cienie pod oczami to skuteczny krem o natychmiastowym działaniu, który pomaga zredukować opuchliznę i cienie pod oczami przy zaledwie jednej aplikacji dziennie. Rewolucyjna technologia EYESYL natychmiast redukuje worki i cienie pod oczami poprzez zastosowanie unikalnego połączenia minerałów z glinki oraz kompleksu bi-peptydowego, które powodują napięcie skóry, redukcję płynów pod oczami oraz zahamowanie skurczów mikro-mięśniowych.

Inne wersje tego produktu

Zastosowanie

Worki i cienie na delikatnej skórze wokół oczu.

Sposób użycia

Delikatnie umyj i osusz skórę. Nawilż dokładnie skórę pod oczami używając żelu lub kremu nawilżającego, odczekaj 1-2 minuty do całkowitego wchłonięcia produktu przez skórę. Wyciśnij niewielką ilość produktu na palec. Ilość produktu powinna przypominać wielkością ziarenko ryżu. W przypadku dużych worków pod oczami nałóż większą ilość kremu przypominającą wielkością 2 ziarenka ryżu. Rozgrzej krem rozcierając go pomiędzy dwoma wskazującymi palcami około 5 sekund. Upewnij się, że w dalszym ciągu jest jego odpowiednia ilość pomiędzy palcami. Jeśli nie, dołóż niewielką ilość kremu na opuszek palca. Jest to jeden z kluczowych czynników, które decydują o działaniu produktu. Delikatnie rozprowadź krem na całym obszarze worków pod oczami. Nie nakładaj kremu poniżej linii worków. Rozcieraj krem palcem od wewnętrznej strony oka w kierunku do zewnątrz. Wcieraj krem lekkimi, delikatnymi ruchami aż do całkowitego wchłonięcia. Aby uzyskać widoczne efekty nie poruszaj mięśniami twarzy prze 2-3 minuty, czekając aż krem całkowicie wyschnie (by przyspieszyć proces możesz skorzystać z wachlarza). W razie potrzeby usuń nadmiar kremu wilgotną chusteczką. umyj ręcę i zakręć tubkę po użyciu kremu. Usuwanie: umyj obszar, na który został nałożony krem, a nastepnie oszusz go ręcznikiem. Stosowanie pod makijaż: rozpocznij od nałożenia kosmetyków, których używasz na co dzień i odczekaj 1-2 minuty, pozwalając im dotrzeć do głębszych warstw skóry. Następnie nałóż bardzo cienką wartswę na skórę wokół oczu, zgodnie z instrukcją powyżej. Jeśli pojawią się białe pozostałości, może to oznaczać, że nałożo zbyt dużą ilość produktu, lub, że nie zastosowano kremu nawilżającego. Wystarczy je usunąć za pomocą wody i chusteczki. Po wyschnięciu produktu możesz nałożyć swój normalny makijaż.

Dodatkowe informacje

Kosmetyki na bazie oleju mogą zmniejszać skuteczność Remescar Worki i Cienie pod oczami.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Sposób aplikacji
Działanie
Rejestracja

Remescar krem

Remescar krem to produkt, który polecany jest osobom zmagającym się z opuchlizną i cieniami na skórze pod oczami. Produkt ma pomóc w zmniejszeniu widoczności obu problemów skórnych. Remescar krem ma w swoim składzie m.in. takie składniki jak: woda, krzemian glinu magnezowego, krzemian sodu, glikol butylenowy, fenoksyetanol, gliceryny masła shea, guma ksantanowa, etyloheksylogliceryna, glikol kaprylicowy.

Jak działają składniki Remescar krem?

Najważniejszym składnikiem kremu Remescar jest krzemian glinu magnezowego. Ma silny wpływ na strukturę naczyń krwionośnych oraz wspiera proces pielęgnacji włosów i paznokci. Przydaje się również w zachowaniu dobrej kondycji skóry. Krzemian glinu magnezowego, zwany potocznie glinką mineralną, przylega do komórek i tworzy mikrostrukturalną sieć. To z kolei powoduje efekt naprężenia się skóry. Kompleks bi-peptydowy wpływa natomiast na przepuszczalność naczyń krwionośnych dookoła oczu. To uniemożliwia gromadzenie się płynu pod oczami. Krzemian sodu dodatkowo przedłuża trwałość kremu i zapobiega jego rozwarstwieniu. Zwiększa także jego lepkość. Glikol butylenowy ułatwia przenikanie innych składników w głąb skóry. Fenoksyetanol uniemożliwia rozwój i przetrwanie mikroorganizmów w czasie przechowywania produktu. Guma ksantanowa wpływa na konsystencję i zwiększa lepkość preparatu. Glikol kaprylicowy tworzy na powierzchni skóry warstwę okluzyjną, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z przestrzeni.

Remescar krem jako baza pod makijaż

Krem Remescar można z powodzeniem stosować także jako bazę pod makijaż. Na samym początku należy nałożyć produkty pielęgnacyjne stosowane na co dzień na skórę twarzy (np. krem nawilżający), a po ich wchłonięciu – nałożyć cienką warstwę. Jeśli przed aplikację kremu Remescar nie zostanie zaaplikowany żaden kosmetyk nawilżający, istnieje ryzyko pojawienia się białych plam. Mogą one wystąpić także w przypadku nałożenia zbyt dużej ilości kosmetyku. W takim wypadku należy postępować tak jak opisano wcześniej, czyli użyć zwilżonej chusteczki. Produkty do makijażu twarzy można nakładać w momencie całkowitego wyschnięcia kremu Remescar.