Kategorie

Rene Furterer 5 Sens, balsam upiększający do włosów, 150 ml + szampon upiększający, 200 ml

Cena jednostkowa: 86,99 zł za 1 sztukę

Cena
86,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

RENE FURTERER 5 Sens, balsam upiększający, 150ml:

Wspaniała kremowa konsystencja balsamu pobudzi twoje zmysły. Wtapia się we włókno włosa, dla idealnego, codziennego wygładzenia. Wzbogacony o 5 olejków roślinnych odżywia włosy bez ich obciążania, przyczynia się do uzyskania natychmiastowego połysku, sprawia, że włosy stają się satynowe. Odnowione włosy są niezwykle miękkie i lekkie. Ta zniewalająca, odżywcza formuła połączona jest z długotrwałym, sensualnym i zmysłowym zapachem. Nie zawiera silikonu.

Wskazania: balsam ułatwiający rozczesywanie.

Sposób użycia: nanieść odrobinę balsamu na wilgotne, umyte szamponem włosy. Pozostawić na 1 do 2 minut, rozczesać włosy, a następnie dokładnie spłukać. W przypadku kontaktu z oczami przemyć je obficie wodą.

Główne składniki: olejek szafranowy, olejek z awokado, olejek migdałowy, olejek rycynowy, olejek jojoba.

RENE FURTERER 5 Sens, szampon upiększający, 200ml:

Szampon upiększający pobudzi twoje zmysły, tworząc doskonałą, lekką i kremową pianę, która delikatnie oczyszcza włosy. Wspaniała konsystencja, wzbogacona o 5 olejków roślinnych, przeznaczona do częstego, codziennego stosowania, nie obciąża włosów. Włosy pozostają niezwykle miękkie, lekkie i jedwabiście gładkie. Ta zniewalająca, odżywcza formuła połączona jest z długotrwałym, sensualnym i zmysłowym zapachem. Nie zawiera silikonu.

Wskazania: szampon upiększający do częstego stosowania.

Sposób użycia: nanieść na mokre włosy, dobrze spienić, a następnie dokładnie spłukać. Zalecana jest tylko jedna aplikacja. Do częstego stosowania. W przypadku kontaktu z oczami przemyć je obficie wodą.

Główne składniki: olejek szafranowy, olejek z awokado, olejek migdałowy, olejek rycynowy, olejek jojoba.