RENE FURTERER RF80 kuracja przeciw nagłemu wypadaniu włosów, 12 x 5ml + szampon, 200ml w prezencie

ostatnia cena sprzedaży
159,99 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: RENE FURTERER

RENE FURTERER RF80 kuracja przeciw nagłemu wypadaniu włosów, 12 x 5ml + szampon, 200ml w prezencie - opis produktu

RENE FURTERER RF80 Kuracja przeciw nagłemu wypadaniu włosów, 12 ampułek po 5ml:

RF80 ATP ENERGIE - skoncentrowane serum wspomaga wzrost włosów oraz wyraźnie hamuje ich wypadanie. Stworzone, by walczyć z 2 przyczynami wypadania włosów, osłabieniem naczyń krwionośnych (ekstrakt z Pfaffia) i czynnikami odżywczymi (połączenie melatoniny, witamin i składników mineralnych). Innowacja przeciw wypadaniu włosów, ATP działa jak wczesny sygnał energii, powodujący wzrost włosów.

Wskazania: wypadanie włosów.

Sposób użycia: stosować raz w tygodniu przez okres trzech miesięcy. Po umyciu włosów nakładać całą zawartość ampułki na czystą skórę głowy, rozdzielając włosy przedziałek po przedziałku. Wykonać masaż skóry głowy, aby zapewnić odpowiednią penetrację produktu. Nie spłukiwać.

Główne składniki: ekstrakt z Pfaffia, melatonina, biotyna, pantenol.

RENE FURTERER Forticea Szampon stymulujący wzrost włosów z mikrokapsułkami olejków eterycznych, 200ml:

Szampon stymulujący wzrost włosów wytwarzany z naturalnego wyciągu z Pfaffia i olejków eterycznych zawieszonych w mikrokapsułkach. Stymuluje mikrokrążenie w skórze głowy, aby zmaksymalizować wnikanie składników odżywczych i energetyzujących, niezbędnych dla optymalnego wzrostu włosów. Włosy odzyskują siłę i energię. Roślinny wyciąg z inuliny zapewnia natychmiastowe rozczesywanie włosów. Bez silikonów.

Wskazania: stymulacja wzrostu włosów.

Sposób użycia: nakładać na wilgotną skórę głowy i wmasować we włosy oraz skórę głowy. Pozostawić na 1-3 minut, następnie dokładnie spłukać. Stosować tak często, jak potrzeba. W przypadku kontaktu z oczami przemyć je obficie wodą.

Główne składniki: wyciąg z Pfaffia, olejki eteryczne, roślinny wyciąg z inuliny.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: