RENE FURTERER Triphasic, kuracja przeciw łysieniu, 8 ampułek po 5,5mll + szampon, 200ml w prezencie

216,99 Cena brutto
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: RENE FURTERER

RENE FURTERER Triphasic, kuracja przeciw łysieniu, 8 ampułek po 5,5mll + szampon, 200ml w prezencie - opis produktu

RENE FURTERER Triphasic Atp Intensif Serum regenerujące przeciw wypadaniu włosów, 8 fiolek po 5,5ml:

Wyjątkowa formuła złożona z z trzech aktywnych faz, aby zahamować wypadanie włosów i stymulować ich wzrost. Preparat działa na trzy przyczyny postępującego wypadania włosów: naczyniową (naturalny wyciąg z Pfaffia paniculata), hormonalną (hydrolizowany wyciąg z Curbicii) oraz tkankową (HMC, pozyskiwane z Citrus aurantium i Glicyretynian steatylu, wyciąg z lukrecji). Innowacja w terapii przeciwko wypadaniu włosów ATP polega na działaniu w sercu mieszka włosowego odpowiedzialnego za wzrost włosa.

Wskazania: serum regenerujące przeciw wypadaniu włosów.

Sposób użycia: stosować 2 razy w tygodniu przez 1 miesiąc jako intensywną kurację, następnie 1 raz w tygodniu przez 2 miesiące. Po umyciu głowy szamponem nakładać całą zawartość fiolki na czystą, wilgotną skórę głowy, rozdzielając włosy pasmo po paśmie. Masować skórę głowy dla lepszego wchłonięcia się produktu. Nie spłukiwać. Unikać kontaktu z oczami.

Główne składniki: wyciąg z Pfaffia paniculata, hydrolizowany wyciąg z Curbicii, wyciąg z lukrecji.

RENE FURTERER Forticea Szampon stymulujący wzrost włosów z mikrokapsułkami olejków eterycznych, 200ml:

Szampon stymulujący wzrost włosów wytwarzany z naturalnego wyciągu z Pfaffia i olejków eterycznych zawieszonych w mikrokapsułkach. Stymuluje mikrokrążenie w skórze głowy, aby zmaksymalizować wnikanie składników odżywczych i energetyzujących, niezbędnych dla optymalnego wzrostu włosów. Włosy odzyskują siłę i energię. Roślinny wyciąg z inuliny zapewnia natychmiastowe rozczesywanie włosów. Bez silikonów.

Wskazania: stymulacja wzrostu włosów.

Sposób użycia: nakładać na wilgotną skórę głowy i wmasować we włosy oraz skórę głowy. Pozostawić na 1-3 minut, następnie dokładnie spłukać. Stosować tak często, jak potrzeba. W przypadku kontaktu z oczami przemyć je obficie wodą.

Główne składniki: wyciąg z Pfaffia, olejki eteryczne, roślinny wyciąg z inuliny.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: