Kategorie

Renomed Family Tubo, nożyczki CS1 + nożyczki CS2 + pęseta CT1, 1 sztuka

Cena jednostkowa: 163,99 zł za 1 sztukę

Cena
163,99 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

Zestaw Renomed Family Tubo zawiera:
1. Renomed, nożyczki CS6.
2. Renomed, nożyczki CS1.
3. Renomed, pęseta CT1.
 
Zestaw precyzyjnych akcesoriów do manicure i paznokci w funkcjonalnym drewnianym stojaku. Cosmetic Tubo zawiera nożyczki kosmetyczne do skórek, profesjonalne nożyczki do paznokci oraz depilacyjną pęsetę. Drewniany stojak został zaprojektowany, aby harmonijnie współgrać z akcesoriami Renomed. Stojak, dzięki prostemu designowi może stanowić element dekoracyjny łazienki.
 
1. Renomed, nożyczki CS6:
Duże nożyczki do paznokci przeznaczone do manicure. Ręcznie wykonane z wysoko gatunkowej stali nierdzewnej w technologii stosowanej w produkcji instrumentów chirurgicznych.
 
Wymiary: długość ostrza: 2 cm; długość nożyczek: 11 cm.
Typ: ostre-ostre, zagięte.
Wskazania: do manicure.
 
2. Renomed, nożyczki CS1:
Nożyczki do paznokci przeznaczone dla dzieci zakończone kulką, która uniemożliwia ukłucie dziecka lub niemowlęcia. Umożliwiają również wycinanie włosów w nosie i uszach. Ręcznie wykonane z wysoko gatunkowej stali nierdzewnej w technologii stosowanej w produkcji instrumentów chirurgicznych.
 
Wymiary: długość ostrza: 1,5 cm; długość nożyczek: 9 cm.
Typ: tępe-tępe, z kulką, proste.
Wskazania: dla dzieci.
 
3. Renomed, pęseta, CT1:
Pęseta depilacyjna skośna, zakończona precyzyjną końcówką w celu łatwego usuwania włosów. Idealna do usuwania włosów, brwi i rzęs. Ręcznie wykonana z wysoko gatunkowej stali nierdzewnej w technologii stosowanej w produkcji instrumentów chirurgicznych.
 
Wymiary: długość 9,5 cm.
Typ: skośna.
Wskazania: do usuwania włosów, brwi.