RenoPuren Zatoki, 60 tabletek

18,24 Cena brutto
Cena jednostkowa: 3,04 zł za 10 tabletek

Rodzaj: Suplement diety

Producent: AFLOFARM

RenoPuren Zatoki, 60 tabletek - opis produktu

RenoPuren Zatoki suplement diety został stworzony z myślą o osobach chcących wspierać funkcjonowanie górnych dróg oddechowych, do których należą: gardło, jama nosowa i zatoki przynosowe.
 
Zastosowanie: składniki preparatu wspierają funkcjonowanie górnych dróg oddechowych: zatok górnych, jama nosowa, gardło.
 
Zalecane spożycie: dzieci powyżej 6 roku życia: 1 tabletka dziennie, dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 2 tabletki dziennie. Preparat zaleca się zażywać podczas posiłku. W trakcie przyjmowania zaleca się przyjmowanie większej ilości płynów.
 
Składniki: celuloza (substancja wypełniająca), wyciąg z ziela werbeny, wyciąg z korzenia goryczki żółtej, wyciąg z kwiatów dziewanny, wyciąg z kwiatów bzu czarnego, wyciąg z ziela tymianku, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), ekstrakt z liści Andrographis paniculata, wyciąg z czosnku, wyciąg z kwiatów lipy, dwutlenek krzemu (substancja wypełniająca), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek tytanu (barwnik), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), wosk pszczeli i wosk carnauba (substancje glazurujące).
 
1 tabletka zawiera: wyciąg z czosnku 12,5mg, wyciąg z ziela werbeny 30mg, wyciąg z korzenia goryczki 30mg, wyciąg z ziela tymianku 25mg, wyciąg z kwiatów dziewanny 25mg, wyciąg z kwiatów bzu czarnego 25mg, wyciąg z liścia Andrographis paniculata 15mg, wyciąg z kwiatów lipy 10mg.
 
Ważne wskazówki:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników produktu.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu.
 
Producent:
AFLOFARM Sp.z.o.o.,
Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: