Revaxil, hydrożel, 30g

Revaxil, hydrożel, 30g

Cena: 11,99 zł

Cena jednostkowa: 39,97 zł za 100 g
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny inny
Producent: AFLOFARM 2

Revaxil, hydrożel, 30g - opis produktu

Revaxil jest hydrożelem opartym na bazie fizycznej aktywności osmotycznej. Wyrób medyczny łagodzi ból i miejscowe objawy zapalne skóry powstałe w wyniku skaleczeń, otarć, zadrapań. Zmniejsza obrzęki i pomaga uniknąć infekcji.

Zastosowanie: do leczenia i łagodzenia oparzeń powierzchownych I i II stopnia (ból, zaczerwienienie i pojawienie się pęcherzy na ograniczonej powierzchni): oparzenia domowe, oparzenia słoneczne. Łagodzi miejscowe objawy zapalne skóry powstałe w wyniku skaleczeń, otarć, zadrapań.

Sposób użycia: nanieść na całą oparzoną powierzchnię, lekko wmasowując. Pozostawić do wchłonięcia. Powtarzać 2 do 3 razy dziennie. Tylko do użytku zewnętrznego. Podczas nanoszenia wyrobu może towarzyszyć uczucie ściągania. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować na otwarte rany.

Składniki: karbomer, glikol oktylenowy, glicerol, glikol polietylenowy, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancje składowe preparatu. Nie stosować wyrobu w połączeniu z innymi produktami o podobnym zastosowaniu. 

Ważne wskazówki:
Przechowywać w temperaturze 15-25 stopni Celsjusza, w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Nie stosować wyrobu po upływie daty ważności.
Po otwarciu opakowania okres ważności nie ulega zmianie, pod warunkiem, że po każdorazowym użyciu wyrobu opakowanie jest ponownie szczelnie zamykane.

Producent:
AFLOFARM Farmacja Polska Sp. z o.o.,
ul. Partyzancka 133/151,
95-200 Pabianice.