RevitaLash Cosmetics, Double-ended Volume Set, baza + tusz do rzęs, czarny, 2x5,5ml

RevitaLash Cosmetics, Double-ended Volume Set, baza + tusz do rzęs, czarny, 2x5,5ml

84,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 84,99 zł za 1 sztukę
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Dostępny

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: PLAZANET

RevitaLash Cosmetics, Double-ended Volume Set, baza + tusz do rzęs, czarny, 2x5,5ml - opis produktu

Double-Ended Volume Set został zaprojektowany w celu nadania rzęsom optymalnej długości i objętości. RevitaLash Cosmetics 2w1 to połączenie bazy pod tusz i maskary. Double-Ended Volume Set z podwójną końcówką zapewni intensywne odżywianie rzęs w ciągu dnia. Dodatkowo pozwoli na budowanie intensywności, tworząc optymalną długość i objętość naturalnych rzęs. Baza pielęgnuje i przygotowuje rzęsy do aplikacji tuszu. Wygładza rzęsy ułatwiając nałożenie mascary oraz pokrywa rzęsy jedwabiście matową formułą, dzięki której tusz trzyma się lepiej. Specjalna receptura mascary oraz zaprojektowana do niej szczoteczka maksymalizuje wygląd rzęs. Będą wyglądać one jeszcze pełniej i bardziej kusząco niż kiedykolwiek. Wyjątkowy skład Revitalash to aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych uzupełnione wyciągami roślinnymi i nanopeptydami. 

Wskazania: odżywienie rzęs, nadanie im objętości. 

Sposób użycia: nałóż bazę na rzęsy zaczynając u podstawy rzęs, obracając w górę i na zewnątrz. Stosując tę samą technikę nakładania, zastosuj tusz do rzęs.

Główne składniki: wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z żeń-szenia, wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z pszenicy, wyciąg z nagietka lekarskiego.