REXONA, antyperspirant w aerozolu, Invisible Pure, 150ml

REXONA, antyperspirant w aerozolu, Invisible Pure, 150ml

9,19 Cena brutto
Cena jednostkowa: 6,13 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: REXONA

REXONA, antyperspirant w aerozolu, Invisible Pure, 150ml - opis produktu

Antyperspirant Rexona Invisible Pure działa aktywnie przez 48 godzin, zapewniając długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i potem. Jego formuła zawiera Clearex, pozwalający zminimalizować powstawanie białych śladów na ubraniach.

Wskazania: ochrona przed potem.

Sposób użycia: rozpylać z odległości 15cm wyłącznie na skórę pod pachami. Zaleca się regularne używanie w ramach codziennej pielęgnacji. Dla optymalnego efektu, należy stosować produkt na noc. Unikaj kontaktu z odzieżą, aż do wyschnięcia. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie rozpylać w pobliżu oczu i twarzy oraz na uszkodzony i podrażniony naskórek.
 
Główne składniki: geraniol, linalool.
 


Antyperspirant Rexona – skuteczna ochrona dla Ciebie

Rexona Invisible Pure w aerozolu to dezodorant przeznaczony dla wszystkich kobiet, które cenią sobie długotrwałe działanie – możesz się nim cieszyć nawet do 48 godzin. W tym czasie zapewni Ci ochronę od potu i nieprzyjemnego zapachu. Invisible Pure to dodatkowo skoncentrowana ochrona Twoich ubrań – używając tego antyperspirantu, nie musisz martwić się o białe lub żółte plamy na materiale.

Dezodorant damski – świeżość i komfort na cały dzień

Marka Rexona nie bez powodu kojarzy się nam ze świeżością, ochroną i pewnym działaniem. Antyperspiranty wyprodukowane przez Rexonę cieszą się dużą popularnością nie tylko ze względu na swoją skuteczność, ale też – wyjątkowe nuty zapachowe. Rexona Invisible Pure ma przyjemny, subtelny owocowy zapach, który (dzięki technologii Motionsense™ ) chroni Cię tak długo, jak będzie potrzeba, bez względu na to ile wyzwań stawia przed Tobą każdy dzień.