Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych
Kategorie

Rinocross, aerozol do nosa, 20 ml

Cena
22,99 zł
Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych

Opis produktu

Suchość i atrofia błony śluzowej, leczenie pooperacyjne nosa i zatok przynosowych, uszkodzenia śluzówki spowodowane stosowaniem innych aerozoli lub krwawieniem. Intensywnie nawilżający aerozol do nosa zawierający usieciowany kwas hialuronowy, D-pantenol, biotynę, witaminy A i E. Powleka błonę śluzową, utrzymuje jej prawidłowe nawilżenie i nadaje właściwą elastyczność oraz wspomaga proces regeneracji. Usieciowany kwas hialuronowy (0,1%) i D-pantenol (1%) zapewniają odpowiednie nawilżenie i elastyczność śluzówki nosa. Biotyna, witaminy A i E korzystnie wpływają na odbudowę i funkcjonowanie błon śluzowych. Bezpieczeństwo stosowania również w terapii długookresowej.

Zastosowanie

Leczenie pooperacyjne nosa i zatok przynosowych, uszkodzenia śluzówki spowodowane stosowaniem innych aerozoli lub krwawieniem.

Sposób użycia

Zdjąć nasadkę ochronną. Oprzeć kciuk o dno butelki, palec wskazujący i środkowy umieścić na skrzydełkach dozownika i nacisnąć w dół. Następnie zwolnić nacisk. Czynność powtarzać do momentu uzyskania pierwszego rozpylenia. Lekko pochylić głowę do przodu, wykonać powolny wydech i rozpylić preparat do otworu nosowego. Wykonać wdech zatykając palcem drugi otwór nosowy, do którego nie aplikuje się preparatu. Zaleca się stosowanie dwóch rozpyleń do każdego otworu nosowego dwa razy dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Składniki

D-pantenol, octan witaminy E, palmitynian witaminy A, biotyna, uwodorniony olej rycynowy 40 OE, usieciowany kwas hialuronowy, sól dwusodowa EDTA, N-hydroksymetyloglicynian sodu, sorbinian potasu, aromat naturalny, izotoniczny roztwór buforowy o pH 7,2.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb zycia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
W przypadku wystąpienia reakcji niepożądanej należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem. Nie połykać. Unikać kontaktu z oczami.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.

Producent

VITAMED,
ul. Ostrowskiego 24,
97-213 Smardzewice.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Sposób aplikacji