Rinozine Aqua, spray do nosa, 30ml

Rinozine Aqua, spray do nosa, 30ml

11,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 39,97 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Pozostałe wersje tego produktu

Rinozine Aqua, spray do nosa, 30ml - opis produktu

Rinozine aqua jest izotonicznym roztworem soli morskiej bezpiecznym zarówno dla niemowląt, dzieci, jak i dorosłych. Zawiera naturalną wodę morską Gulf Stream Sea Water wraz z cennymi minerałami. Rinozine aqua jest preparatem uniwersalnym do stosowania w celu oczyszczenia nosa oraz nawilżenia jego błon śluzowych, przy nieżycie wywołanym przez zarówno infekcje, jak i alergie. Jest także znakomitym rozwiązaniem dla osób cierpiących na powracające wysuszenie śluzówki nosa.
 
Naturalna woda morska zawarta w produkcie nie tylko oczyszcza i nawilża jamę nosową, ale także zapewnia odpowiednie środowisko błon śluzowych, łagodzi podrażnienia i przekrwienia. Dzięki obecności glicerolu preparat jest bardziej lepki niż tradycyjne wody morskie i dlatego dłużej pozostaje na błonie śluzowej w miejscu rozpylenia, co zapobiega kłopotliwemu kapaniu z nosa oraz zwiększa skuteczność.
 
Zastosowanie: codzienna higiena i oczyszczanie nosa, nawilżanie suchej śluzówki nosa, pomocniczo w czasie nieżytu nosa, zapalenia zatok oraz kataru siennego, łagodząco przy podrażnieniach śluzówki nosa w stanach infekcji i alergii.
 
Sposób użycia: Zdjąć kapturek, przygotować butelkę pompując spray kilkakrotnie do wytworzenia jednolitej dawki. Następnie wprowadzić aplikator do otworu nosowego i nacisnąć obustronnie podstawę aplikatora.
 
Dawkowanie: niemowlęta od 6 miesiąca życia i dzieci: 1 do 2 dawek sprayu do każdego otworu nosowego 2 do 3 razy dziennie. Dorośli: 1 do 3 dawek sprayu do każdego otworu nosowego 2 do 3 razy dziennie.
 
Składniki: naturalna sól morsk Gulf Stream Sea Water, glicerol, wersenian disodowy, chlorek benzalkoniowy, woda oczyszczona.
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.