ZZ Rinozine Aqua, spray do nosa z kwasem hialuronowym, 30ml

ostatnia cena sprzedaży
9,09 Cena brutto
Sprawdź podobne
Rodzaj: Wyrób medyczny inny
Producent: AMARA

ZZ Rinozine Aqua, spray do nosa z kwasem hialuronowym, 30ml - opis produktu

Rinozine aqua z kwasem hialuronowym jest izotonicznym roztworem soli morskiej Gulf Stream Sea Water wraz z cennymi minerałami, wzbogaconym o wyciąg z aloesu oraz kwas hialuronowy. Jest preparatem przeznaczonym do codziennej higieny w celu utrzymania prawidłowych funkcji nosa oraz do nawilżenia błon śluzowych nosa, zarówno przy nieżycie wywołanym przez infekcję, jak i alergię. Jest także znakomitym rozwiązaniem dla osób cierpiących na powracające wysuszenie śluzówki nosa, wywołane różnymi przyczynami (m.in.: przez klimatyzowane, zadymione, i wysuszone pomieszczenia), a także jako uzupełnienie terapii z zastosowaniem kropli hamujących katar.
 
Izotniczny roztwór soli morskiej rozrzedza gęstą wydzieliną i przynosi ulgę śluzówce nosa. Wypłukuje z nosa kurz i alergeny oraz ułatwia swobodne oddychanie. Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i regeneruje śluzówkę nosa. Wyciąg z aloesu ma właściwości gojące i nawilżające. Regularne stosowanie produktu poprawia nawilżenie śluzówki nosa, co zapobiega infekcjom bakteryjnym, wirusowym oraz alergiom.
 
Zastosowanie: intensywne nawilżenie i regeneracja błon śluzowych nosa, w stanach nawracającego wysuszenia śluzówki nosa, łagodząco w czasie podrażnienia śluzówki nosa w stanach infekcji i alergii, codzienna higiena i utrzymanie prawidłowych funkcji nosa.
 
Dawkowanie: niemowlęta od 6 miesiąca życia i dzieci: 1 do 2 dawek sprayu do każdego otworu nosowego 2 do 3 razy dziennie. Dorośli: 1 do 3 dawek sprayu do każdego otworu nosowego 2 do 3 razy dziennie.
 
Sposób użycia: zdjąć kapturek, przygotować butelkę pompując spray kilkakrotnie do wytworzenia jednolitej dawki. Następnie wprowadzić aplikator do otworu nosowego i nacisnąć obustronnie podstawę aplikatora.
 
Składniki: naturalna sól morsk Gulf Stream Sea Water, wyciąg z aloesu, hialuronian sodu, wersenian disodowy, chlorek benzalkoniowy, woda oczyszczona.
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: