ROCS, Ołówek do usuwania przebarwień z powierzchni zębów, 1 sztuka

ROCS, Ołówek do usuwania przebarwień z powierzchni zębów, 1 sztuka

Cena: 18,89 zł

Cena jednostkowa: 18,89 zł za 1 sztukę
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Bez recepty
Producent: ROCS

ROCS, Ołówek do usuwania przebarwień z powierzchni zębów, 1 sztuka - opis produktu

Ołówek do usuwania przebarwień z powierzchni zębów jest wyprodukowany z zastosowaniem technologii TSR-1010, polega ona na wykorzystaniu powłok polimerowych z polerującymi mikrokryształami, co pozwala szybko i bezpiecznie usuwać przebarwienia pomiędzy zębami, w tym te od tytoniu, kawy, herbaty i czerwonego wina.
Ołówek przeznaczony jest do usuwania wyłącznie powierzchniowych przebarwień z zębów. Jeśli przebarwienia są trudne do usunięcia, to świadczy to o głębokiej pigmentacji w strukturze szkliwa zęba.
 
Sposób użycia: wyczyścić zęby szczoteczką i pastą. Delikatnie naciskając na ołówek wyczyścić miejsca z przebarwieniami: boczną częścią nasadki usuwaj plamy z gładkich powierzchni zęba; końcem ołówka usuwaj plamy pomiędzy zębami. Dokładnie opłucz jamę ustną. Należy powtórzyć procedurę, jeśli plam nie udało się w pełni usunąć. Stosować dwa razy w tygodniu.
 
Ołówek jest przeznaczony do kilkakrotnego użycia. Należy pilnować, aby materiał nie starł się do metalowej części: w tym przypadku należy wymienić ołówek na nowy.