Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze
Kategorie

Sanity, odciągacz pokarmu, stymulator laktacji, ręczny

Cena jednostkowa: 8,99 zł za 1 sztukę

Cena
8,99 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Odciągacz pokarmu stymuluje naturalne ssanie piersi matki przez dziecko. Składa się on z pompki ssącej i nietłukącej się przystawki, doskonale dopasowującej się do piersi. Dzięki odpowiedniej sile ssącej jest bardzo przydatny w okresie karmienia, przy opróżnianiu piersi kobiety z niewykorzystanego przez dziecko pokarmu. Zapobiega to zatykaniu się kanalików mlecznych, co jest najczęstszą przyczyną infekcji i zapaleń piersi w okresie laktacji.

Zastosowanie

Odciągacz i stymulator laktacji.

Sposób użycia

Przed użyciem umyj ręce i przemyj pierś. Umieść plastikową przystawkę przy piersi, tak aby zbiornik na pokarm skierowany był ku dołowi. Naciśnij pompkę, a następnie stopniowo zwalniaj ucisk. Zassany pokarm będzie się zbierał w zbiorniku odciągacza.

Przed pierwszym oraz każdym następnym użyciem dokładnie wymyj oddzielnie wszystkie części produktu wewnątrz, oraz na zewnątrz, a następnie włóż odciągacz do gotującej się wody na kilka minut.
 

Ważne wskazówki

Produkt nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej.
Nie należy stosować środków dezynfekujących.
W razie ewentualnego uszkodzenia jednej z części należy wyrzucić cały zestaw.
Przechowywać w suchym i zamkniętym pojemniku, w miejscu niewidocznym i niedostępny dla dzieci.

Dodatkowe informacje

Laktatory, odciągacze pokarmu to produkty użytku osobistego - podlegają zwrotowi tylko w nienaruszonym opakowaniu, bez żadnych śladów użytkowania.