Kategorie

ScarŻel Plus, żel na blizny, 50 g

Cena jednostkowa: 103,98 zł za 100 gram

Cena
51,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Scarżel Plus to innowacyjna formuła do stosowania na wszystkie rodzaje blizn: pooperacyjne, pourazowe, pooparzeniowe, zarówno świeże, jak i stare. 
 
Wysokie stężenia wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych zapewniają tkance blizny kompleksową pielęgnację, intensywnie ją nawilżają, stymulując produkcję endogennego kwasu hialuronowego. Działają przeciwstarzeniowo, spłyca blizny atroficzne, zmniejszają wyniosłość blizny, redukują przebarwienia, świąd i napięcie skóry.  
 
Scarżel Plus ma wysoce skuteczne działanie, łagodny zapach oraz lekką, szybko wchłaniającą się konsystencję. W swoim składzie zawiera 7 wyciągów z roślin leczniczych oraz silanol - organiczną pochodną silikonu, który zmiękcza, wygładza i rozjaśnia.

Zastosowanie

Do pielęgnacji skóry po radioterapii, oparzeniach, jak również peelingach chemicznych, mechanicznych czy zabiegach z użyciem lasera. Do stosowania na wszystkie rodzaje blizn: pooperacyjne, pourazowe, pooparzeniowe, zarówno świeże, jak i stare. Bogata formuła wykazuje również działanie przeciwstarzeniowe.

Sposób użycia

W oczyszczoną skórę delikatnie wmasuj cienką warstwę żelu. Stosuj 2 razy dziennie, rano i wieczorem, przez okres minimum 3 miesięcy.

Dodatkowe informacje

Wyłącznie do użytku zewnętrznego.
Unikać kontaktu z oczami.
Nie stosować na otwarte rany.
W przypadku pojawienia się podrażnienia, zaprzetać stosowania.
Chronić przed dziećmi.

Cechy produktu

Postać
Sposób aplikacji
Problem
Rejestracja