Kategorie

Scholl, Rajstopy LightLegs, uciskowe, 20 DEN, rozmiar S, czarne, 1 para

Cena jednostkowa: 55,99 zł za 1 sztukę

Cena
55,99 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

Scholl Light Legs pozwalają uniknąć zmęczenia i uczucia ciężkości nóg przez cały dzień. Rajstopy uciskowe są specjalnie zaprojektowane w celu wywierania delikatnego ucisku na nogi, co wspomaga krążenie i w rezultacie zapobiega uczuciu ciężkości nóg. Korzystają z technologii Fibre FirmTM, która pozwala na wywieranie delikatnego ucisku na całej długości nogi, pomagając stymulować krążenie wzmacniając i kształtując Twoje nogi.
Miękka, rozciągliwa tkanina rajstop Scholl wywiera ucisk na całej długości nogi, pomagając nadać im smuklejszych kształtów.
 
Technologia ladder – lock: Specjalnie zaprojektowany splot włókien, który nawet przy tworzeniu się dziur zapobiega powstawaniu oczek, dzięki czemu wystarczą na dłużej. Rajstopy 20 DEN zachowują swoje właściwości aż do 50 prań, bez utraty kształtu i kompresji.
 
Lekki ucisk utrzymuje stały przepływ płynów ustrojowych (krew żylna) od kostki w górę, przez uda, z powrotem do serca, dzięki czemu płyny (krew żylna) nie kumulują się w nogach i stopach.

Zastosowanie

Wspomagają krążenie i zapobiegają uczuciu ciężkości nóg.

Sposób użycia

Aby zapewnić rajstopom długotrwałe noszenie, upewnij się, że paznokcie u rąk i stóp nie mają ostrych krawędzi, które mogłyby zaciągnąć rajstopy powodując oczka i dziury.

Składniki

70% polamid, 30% elastan,
20DEN, przezroczyste, stopniowy ucisk,
3,5mmHg-10mmHg, wzmocnienie w części palcowej.

Cechy produktu

Rozmiar: S
 
Kolor: czarny

Dodatkowe informacje

Produkt użytku osobistego podlega zwrotowi tylko w nienaruszonym opakowaniu, bez żadnych śladów użytkowania.

Dystrybutor

Reckitt Benckiser (Poland) S.A.,
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki.