Kategorie

Seni Active Classic, majtki chłonne, Medium, 80-110 cm, 30 sztuk

Cena jednostkowa: 2,23 zł za 1 sztukę

Cena
66,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Elastyczne majtki chłonne Seni Active Classic jednorazowego użytku. Zapewniają: optymalne dopasowanie do ciała (są elastyczne na całym obwodzie), wygodę podczas ściągania zużytego wyrobu (mają rozrywane szwy boczne), komfort użytkowania (są miękkie i delikatne w dotyku). Redukują nieprzyjemny zapachu moczu, maja wysoką chłonność i zabezpieczenie przed przeciekaniem. Zapewniają swobodne oddychanie skóry oraz minimalizację ryzyka reakcji alergicznych. Na wyrobach znajduje się indykator wilgotności, który stanowi precyzyjną informację o stopniu napełnienia pieluchy i konieczności jej zmiany oraz napis „FRONT” z przodu wyrobu, który wskazuje jak zakładać pieluchę.

Zastosowanie

Dla osób przy średnim stopniu nietrzymania moczu, prowadzących aktywny tryb życia oraz dla uczestników zajęć rehabilitacji ruchowej.

Sposób użycia

Załóż majtki chłonne jak zwykłą bieliznę. W razie potrzeby, np. jeśli chcesz skorzystać z toalety, możesz je zdejmować i ponownie zakładać jak zwykłą bieliznę. Pamiętaj: Aby zdjąć zużyte majtki chłonne rozerwij szwy boczne z obu stron majtek. Zwiń zużyte majtki chłonne i wyrzuć je do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

Cechy produktu

Rozmiar (obwód w cm): 80-110 cm (M).

Zawartość opakowania

30 sztuk

Producent

TZMO SA,
ul. Żółkiewskiego 20/26,
87-100 Toruń.

Cechy produktu

Rozmiar
M
Rejestracja