Kategorie

Seni Active Plus, majtki chłonne, Small, 55-85 cm, 10 sztuk

Cena jednostkowa: 2,70 zł za 1 sztukę

Cena
26,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Jednorazowe majtki chłonne Seni Active Plus, które są zakładane jak zwykła bielizna, to wyjątkowe rozwiązanie dla osób aktywnych, ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo. Seni Active Plus zapewniają: optymalne dopasowanie do ciała (są elastyczne na całym obwodzie), wygodę podczas ściągania zużytego wyrobu (mają rozrywane szwy boczne), komfort użytkowania (są miękkie i delikatne w dotyku). Redukują nieprzyjemny zapachu moczu, mają wysoką chłonność i zabezpieczenie przed przeciekaniem. Zapewniają swobodne oddychanie skóry oraz minimalizację ryzyka reakcji alergicznych. Na wyrobach znajduje się indykator wilgotności, który stanowi precyzyjną informację o stopniu napełnienia pieluchy i konieczności jej zmiany oraz napis „FRONT” z przodu wyrobu, który wskazuje jak zakładać pieluchę.

Zastosowanie

Dla osób przy cięzkim stopniu nietrzymania moczu, prowadzących aktywny tryb życia oraz dla uczestników zajęć rehabilitacji ruchowej.

Sposób użycia

Załóż majtki chłonne jak zwykłą bieliznę. W razie potrzeby, np. jeśli chcesz skorzystać z toalety, możesz je zdejmować i ponownie zakładać jak zwykłą bieliznę. Pamiętaj: Aby zdjąć zużyte majtki chłonne rozerwij szwy boczne z obu stron majtek. Zwiń zużyte majtki chłonne i wyrzuć je do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

Cechy produktu

Rozmiar (obwód w cm): 55-85cm (S).

Zawartość opakowania

10 sztuk.

Producent

TZMO SA
ul. Żółkiewskiego 20/26
87-100 Toruń.

Cechy produktu

Dla kogo
Rozmiar
S
Rejestracja