Kategorie

Seni Active Plus, majtki chłonne, XXL, 140-190 cm, 10 sztuk

Cena jednostkowa: 4,95 zł za 1 sztukę

Cena
49,49 zł

Produkt niedostępny
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Jednorazowe majtki chłonne Seni Active Plus, które są zakładane jak zwykła bielizna, to wyjątkowe rozwiązanie dla osób aktywnych, ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo. Seni Active Plus zapewniają: optymalne dopasowanie do ciała (są elastyczne na całym obwodzie), wygodę podczas ściągania zużytego wyrobu (mają rozrywane szwy boczne), komfort użytkowania (są miękkie i delikatne w dotyku). Redukują nieprzyjemny zapachu moczu, mają wysoką chłonność i zabezpieczenie przed przeciekaniem. Zapewniają swobodne oddychanie skóry oraz minimalizację ryzyka reakcji alergicznych. Na wyrobach znajduje się indykator wilgotności, który stanowi precyzyjną informację o stopniu napełnienia pieluchy i konieczności jej zmiany oraz napis „FRONT” z przodu wyrobu, który wskazuje jak zakładać pieluchę.

Zastosowanie

Dla osób przy średnim i ciężkim stopniu nietrzymania moczu, prowadzących aktywny tryb życia oraz dla uczestników zajęć rehabilitacji ruchowej.

Sposób użycia

Załóż majtki chłonne jak zwykłą bieliznę. W razie potrzeby np. jeśli chcesz skorzystać z toalety, możesz je zdejmować i ponownie zakładać jak zwykłą bieliznę. Pamiętaj: Aby zdjąć zużyte majtki, chłonne rozerwij szwy boczne z obu stron majtek. Zwiń zużyte majtki chłonne i wyrzuć je do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

Cechy produktu

Chłonność: 7/9.

Rozmiar (obwód w cm): 140-190 (XXL).

Zawartość opakowania

10 sztuk.

Producent

TZMO SA,
ul. Żółkiewskiego 20/26,
87-100 Toruń.

Cechy produktu

Pora stosowania
Kolor
Rozmiar
XXL
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego