SENI CARE, krem do mycia ciała, 1000ml

SENI CARE, krem do mycia ciała, 1000ml

23,98 Cena brutto
Cena jednostkowa: 2,40 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: TZMO

Grupa: Seni Care

SENI CARE, krem do mycia ciała, 1000ml - opis produktu

Krem myjący 3 w 1 - oczyszcza, pielęgnuje, chroni. Produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji ciała osób obłożnie chorych i pieluchowanych. Do skóry skłonnej do podrażnień, wrażliwej na działanie wody i mydła.

NOWA RECEPTURA udoskonalona o 3% mocznika o działaniu nawilżającym i regenerującym do użycia zamiast wody i mydła – formuła bez spłukiwania.
    
Produkt o potrójnym działaniu: delikatnie oczyszcza, pielęgnuje, chroni pozostawia skórę odświeżoną i miękką w dotyku, nie naruszając naturalnej bariery hydrolipidowej skóry, łagodzi uczucie napięcia naskórka, w wygodnym opakowaniu z pompką,  do codziennego stosowania.

Posiada Sinodor - środek pochłaniają zapach moczu - oraz zmiękczający i nawilżający mocznik.

Wskazania: do pielęgnacji i oczyszczania podrażnionej skóry.

Sposób użycia: delikatnie rozprowadzić warstwę kremu na skórze myjką Seni Care. Pozostawić na skórze na około minutę i wytrzeć. W zależności od stopnia zabrudzenia czynność powtórzyć. Stosować zamiast wody i mydła – nie spłukiwać.

W przypadku osób pieluchowanych – po oczyszczeniu skóry kremem myjącym zastosuj Krem ochronny z tlenkiem cynku lub Krem ochronny z argininą Seni Care.

Składniki aktywne: mocznik (3%), biokompleks lniany, gliceryna, kwas mlekowy, sinodor.

Produkt przebadany dermatologicznie.
Hypoalergiczny.