Seni V, wkłady chłonne do pieluchomajtek, 32 x 62,5 cm, Normal, 30 sztuk

Seni V, wkłady chłonne do pieluchomajtek, 32 x 62,5 cm, Normal, 30 sztuk

Kategorie

Seni V, wkłady chłonne do pieluchomajtek, 32 x 62,5 cm, Normal, 30 sztuk

Cena jednostkowa: 0,90 zł za 1 sztukę

Cena
26,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Seni V to anatomiczne wkłady chłonne specjalnego przeznaczenia. Wkłady chłonne Seni V to doskonałe zabezpieczenie przy inkontynencji kałowej. Seni V zapewniają: idealne dopasowanie do ciała redukcję nieprzyjemnego zapachu. Seni V to dodatkowa ochrona do pieluchy, która zwiększa jej chłonność oraz stanowi zabezpieczenie przy inkontynencji kałowej.

Zastosowanie

O anatomiczne wkłady chłonne specjalnego przeznaczenia. Stworzone dla osób cewnikowanych jako zabezpieczenie przy inkontynencji kałowej.

Sposób użycia

Przed założeniem pieluchy należy ją aktywować, czyli w 2 krokach przygotować do użycia. Dzięki tym czynnościom chłonność wyrobu zostanie maksymalnie wykorzystana. Rozłóż pieluchę, chwyć ją za dwa końce i lekko pociągnij. Złóż pieluchę wzdłuż na pół. Opuść majtki siatkowe do połowy. Aktywowaną wcześniej pieluchę anatomiczną włóż między nogi warstwą chłonną do góry. Pamiętaj, że szersza część pieluchy to część tylna, a węższa część powinna znaleźć się z przodu. Dopasuj pieluchę anatomiczną do ciała, rozprostowując jej przednią i tylną część tak, by dobrze przylegała do ciała. Upewnij się, czy pielucha leży dobrze w kroku. Przytrzymując pieluchę naciągnij majtki siatkowe. Po założeniu majtek siatkowych popraw pieluchę anatomiczną i upewnij się, że jest dobrze dopasowana do ciała, a jej brzegi nie są podwinięte. Zużytą pieluchę anatomiczną zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety. Zużyte pieluchomajtki zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

Cechy produktu

Rozmiar: (obwód w cm): 32 x 62,5cm (normal).

Producent

TZMO SA,
ul. Żółkiewskiego 20/26,
87-100 Toruń.

Cechy produktu

Cecha specjalna
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego