Kategorie

SERUM2h, krem na dzień z czynnikami wzrostu, 50 ml

Cena jednostkowa: 317,98 zł za 100 mililitrów

Cena
158,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Kosmeceutyk został stworzony na podstawie Colostrum uzyskane z pierwszej laktacji. Colostrum jest zbierane we wczesnej fazie laktacji. Im wcześniej jest zebrane, tym lepsze ma właściwości oraz posiada większą zawartość czynników stymulujących, regenerujących i cofających procesy starzenia się komórek. Krem wzmacnia naczynia krwionośne (witamina K, C), działa antyseptycznie (lizozym, laktoferyna, laktoperoksydaza, alfa-laktoalbumina), wiąże wodę w naskórku (treonina, kwas glutaminowy, seryna, NMF), zwalcza wolne rodniki (witamina A, C, E, enzymy antyoksydacyjne, estrogen, cynk, żelazo, EGF), wpływa na syntezę kolagenu (cytokiny). Krem jest kosmetykiem o silnym działaniu regeneracyjnym. Działa ma skórę kompleksowo. Idealnie nadaje się do stosowania na dzień, pod makijaż oraz po zabiegach kosmetycznych. Produkt można używać równolegle z większością innych kosmetyków.

Zastosowanie

Alergie, egzemy, trądzik, zmiany skórne, gojenie i regeneracja blizn, wspomaganie spalania podskórnej tkanki tłuszczowej, regeneracja zmarszczek, odwracanie procesów starzenia.

Sposób użycia

Krem stosuje się na uprzednio oczyszczoną i wysuszoną skórę twarzy i szyi nanosząc cienką warstwę i delikatnie wmasowując. W wieku 25-30 lat zaleca się stosowanie kremu raz dziennie. W wieku 30+ krem może być stosowany dowolną ilość razy na dobę.

Cechy produktu

Rejestracja