SESDERMA Kojicol Plus, żel depigmentujący, 30ml

ostatnia cena sprzedaży
175,50 Cena brutto
Cena jednostkowa: 585,00 zł za 100 ml
Sprawdź podobne
Rodzaj: Dermokosmetyk
Producent: SESDERMA
Grupa: SESDERMA

SESDERMA Kojicol Plus, żel depigmentujący, 30ml - opis produktu

Żel rozjaśnia silne plamy spowodowane przez kosmetyki, leki, ciążę, nadmierną ekspozycję na słońce, przebarwienia potrądzikowe. Hiperpigmentacja pozapalna. Przygotowuje skórę do pilingów chemicznych. Szczególnie zalecany dla skóry tłustej i mieszanej. Zawiera kwas glikolowy (8%), kwas kojowy (5%), alfa-arbutynę (1%), kwas fitowy (0,5%), kwas cytrynowy oraz wyciąg z morwy. Stosować w miejscach szczególnie przebarwionych. W sposób szybki i trwały rozjaśnia przebarwienia skóry dzięki wysokiej skuteczności zawartych składników rozjaśniających i przeciwutleniających (wyciąg z morwy i kwas fitowy). Nawilża i koi podrażnienia. Kwas glikolowy i kwas cytrynowy złuszczają skórę, umożliwiając głębsze działanie depigmentujące kwasu kojowego.
 
Wskazania: żel depigmentujący.
 
Sposób użycia: stosować na oczyszczoną skórę. W przypadku skóry twarzy stosować dwa razy na dzień wyłącznie w miejscach przebarwionych. Na okolice bardziej wrażliwe, łatwo ulegające podrażnieniom, należy nakładać preparat zmieszany z innym preparatem stosowanym do codziennej pielęgnacji. Na skórę rąk i nóg nakładać trzy razy na dzień. W ciągu dnia chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym, dodatkowo używać produktów z filtrem przeciwsłonecznym. 
 
Składniki aktywne: kwas kojowy, kwas glikolowy, alfa-arbutyna, liściokwiat, kwas fitowy, kwasy bosweliowe, wyciąg z morwy.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: