GC Tooth Mousse, pasta do miejscowego stosowania bez fluoru, mięta, 35ml

GC Tooth Mousse, pasta do miejscowego stosowania bez fluoru, mięta, 35ml

47,49 Cena brutto
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: GC

GC Tooth Mousse, pasta do miejscowego stosowania bez fluoru, mięta, 35ml - opis produktu

Oparta na wodzie, bezcukrowa pasta do miejscowego stosowania zawierająca kompleks Recaldent CPP-ACP (fosfopeptyd kazeiny - amorficzny fosforan wapnia). Utrzymuje równowagę mineralną w jamie ustnej.

Zastosowanie: do miejscowego stosowania w jamie ustnej.

Sposób użycia: dzienna i nocna aplikacja po umyciu zębów: nałożyć wystarczającą ilość GC Tooth Mousse na dolne i górne zęby. Ilość odpowiadającą wielkości ziarna grochu jest minimalną wymaganą dla każdego łuku zębowego. Pasta powinna być nałożona na powierzchnię zębów przy użyciu czystego suchego palca lub wacika. Do trudnych powierzchni (pomiędzy zębami) użyć szczoteczki do czyszczenia przestrzenie międzyzębowych lub nitki dentystycznej. Pozostawić GC Tooth Mousse na zębach na minimum 3 minuty. Następnie używając języka rozprowadzić pozostały GC Tooth Mousse po całej jamie ustnej. Pozostawić pastę możliwie najdłużej (1-2 minuty), unikając odpluwania i opóźniając połykanie śliny. Wypluć i jeżeli to możliwe unikać płukania. Nie jeść i nie pić przez 30 minut po aplikacji.

Składniki: woda, glicerol, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu, ksylitol, kwas fosforowy, aromat, tlenek cynku, tlenek magnezu.

Przeciwwskazania: Recaldent (CPP-ACP) jest otrzymywany z kazeiny mleka. Nie stosować GC Tooth Mousse u pacjentów ze stwierdzoną lub podejrzewaną alergią na białko mleka i/lub wrażliwością, lub alergią na konserwanty zawierające benzoesan.

Ważne wskazówki:
Używać po konsultacji z lekarzem dentystą.
Objawy obrzęku naczynioruchowego mogą sygnalizować nadwrażliwość lub alergię na konserwanty zawierające benzoesan, lub inne komponenty produktu takie jak środki smakowe. W takim przypadku należy przerwać stosowanie i udać się do lekarza specjalisty.
Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu o niskiej wilgotności.
Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym.
Po każdym użyciu od razu zakręcać tubkę i usuwać pozostałości pasty lub wilgoci wokół szyjki tubki i z nakrętki.

Producent:
GC Europe N.V.
Interleuvenlaan 33,
B-3001 Leuven.