Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze
Kategorie

Sikatris, silikonowe plastry na blizny, 10 cm x 10 cm, 5 sztuk

Cena jednostkowa: 11,20 zł za 1 sztukę

Cena
55,99 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Sikatris Silikonowe plastry na blizny to innowacyjne i skuteczne rozwiązanie w profilaktyce i pielęgnacji różnego rodzaju blizn, oparte na wyjątkowych właściwościach żelu silikonowego.

Zastosowanie

Profilaktyka i pielęgnacji różnego rodzaju blizn: pourazowych, po oparzeniach.

Sposób użycia

Przed użyciem dokładnie umyć ręce. Delikatnie umyć mydłem bliznę i otaczającą skórę, spłukać ciepłą wodą. Ostrożnie osuszyć bliznę. Wyjąć plaster z opakowania. W razie konieczności przyciąć plaster do rozmiaru blizny zostawiając niewielki naddatek (przynajmniej 0,5cm z każdej strony blizny). Ostrożnie usunąć folię ochronną z plastra. Delikatnie przyłożyć stroną samoprzylepną, zaczynając od brzegu blizny. Dokleić do całej powierzchni blizny. Zaleca się raz dziennie zdjąć plaster, bliznę oczyścić neutralnym mydłem oraz osuszyć. Plastry silikonowe na blizny należy zmieniać co 3-5 dni, kiedy utraci właściwości przylegające do skóry, jednak najlepsze efekty można uzyskać przy wymianie plastra co 24 godziny.

Ważne wskazówki

Chronić przed źródłami ciepła.
Nie stosować powtórnie.
Nie używać tego samego plastra dłużej niż 7 dni.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku stwierdzenia alergii na sylikon. Nie stosować na rany otwarte, które nie są jeszcze całkowicie wyleczone, rany sączące, oparzenia, błony śluzowe, a także w przypadku chorób dermatologicznych uniemożliwiających stosowanie wyrobów na bazie silikonu.

Zawartość opakowania

5 plastrów 10cm x 10 cm.

Producent

Biovena Healt Sp. z o.o.,
ul. Odrowąża 15,
03-310 Warszawa.

Cechy produktu

Postać
Sposób aplikacji
Problem
Rejestracja