Silaurum Junior, silikonowe plastry na blizny, 10 cm x 3 cm, 6 sztuk

Silaurum Junior, silikonowe plastry na blizny, 10 cm x 3 cm, 6 sztuk

Kategorie

Silaurum Junior, silikonowe plastry na blizny, 10 cm x 3 cm, 6 sztuk

Cena jednostkowa: 6,50 zł za 1 sztukę

Cena
38,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Silaurum plastry junior to wyrób medyczny w postaci miękkich samoprzylepnych plastrów silikonowych przeznaczonych do stosowania na blizny różnego pochodzenia - zarówno świeże, jak i już istniejące. Plastry rozjaśniają i wygładzają blizny, zmniejszając ich widoczność. Produkt ma postać cienkiej, transparentnej formy plastra, co zapewnia dyskretny wygląd oraz wygodę w używaniu. Plastry cechują się doskonałą przyczepnością, łatwo dopasowując się do powierzchni skóry. Dzięki zastosowaniu żelu silikonowego plastry zmniejszają napięcie, a także zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia w obrębie blizny, co sprzyja prawidłowemu i szybkiemu jej gojeniu. Wesoła grafika zachęca dzieci do ich używania.

Zastosowanie

Wspomaganie leczenia blizn różnego pochodzenia: pooperacyjnych, pourazowych, pooparzeniowych. Wygładzenie i rozjaśnienie blizn nowo powstałych oraz już istniejących. Zmniejszenie widoczności blizny oraz wspomaganie prawidłowego bliznowacenia zmian skórnych.

Sposób użycia

Każdy plaster pakowany jest w osobne opakowanie ochronne. Przed nałożeniem plastra należy dokładnie oczyścić, a następnie osuszyć obszar blizny. Wyjąć plaster z opakowania ochronnego, a następnie delikatnie usuwając folię zabezpieczającą, przyłożyć plaster samoprzylepną stroną do blizny. Zdejmując ostrożnie resztę folii ochronnej, przykleić cały plaster na powierzchnię blizny. Zawsze stosować taką wielkość plastra, aby cała blizna była nim pokryta. Zaleca się wymianę plastra co 3-5 dni lub gdy przestaje przywierać do skóry.

Składniki

Żel silikonowy.

Przeciwwskazania

Nie stosować na rany otwarte, oparzenia, błony śluzowe ani na zmienioną zapalnie skórę. Nie stosować u osób uczulonych na silikon. Nie zaleca się jednoczesnego stosowania z innymi wyrobami lub lekami do leczenia blizn bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Ważne wskazówki

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić od światła.
Stosować zgodnie z przeznaczeniem.

Dodatkowe informacje

Zawartość opakowania: 6 plastrów o wielkości 10cm x 3cm

Producent

Solinea Sp. z o.o. Sp.K
Elizówka 65, Hala I
21-003 Ciecierzyn

Cechy produktu

  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego