Bestseller

Sinomarin na Grypę i Przeziębienie, 100ml

ostatnia cena sprzedaży
9,99 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: SEQUOIA

Sinomarin na Grypę i Przeziębienie, 100ml - opis produktu

Sinomarin to jedyna kompletna linia hipertonicznych roztworów wody morskiej, które dzięki opatentowanej formule 70% wody morskiej z 2,3% stężeniem NaCl zapewniają wyjątkową skuteczność działania bez wywoływania podrażnień.(1). Produkt jest przeznaczony dla dzieci powyżej 12. roku życia i dorosłych.
 
Sinomarin na Grypę i Przeziębienie to w 100% naturalny preparat, który udrożnia zatkany nos i przynosi ulgę w przeziębieniu i grypie. Jego unikalna formuła łączy w sobie naturalne działanie obkurczające hipertonicznej wody morskiej (2,3% NaCl) z przeciwzapalnymi i przeciwbakteryjnymi właściwościami olejków eterycznych z eukaliptusa, mięty oraz tymianku, które w połączeniu z gliceryną korzystnie wpływają na górne drogi oddechowe.
 
Sinomarin na Grypę i Przeziębienie może być używany samodzielnie jako naturalna alternatywa dla preparatów leczniczych udrożniających górne drogi oddechowe (miejscowe kortykosteroidy, leki antyhistaminowe, środki obkurczające naczynia krwionośne) lub razem z nimi, w celu zwiększenia ich skuteczności. Dzięki temu Sinomarin na Grypę i Przeziębienie pomaga skrócić czas stosowania preparatów leczniczych i może prowadzić do zmniejszenia ogólnej ilości przyjmowanych leków.
 
Zastosowanie: w celu udrożnienia zatkanego nosa i łagodzenia objawów ze strony nosa w przeziębieniu i grypie (np. nieżyt nosa, wodnista wydzielina z nosa) oraz w przypadku zapalenia zatok przynosowych. W celu eliminacji drobnoustrojów oraz w profilaktyce wtórnych infekcji laryngologicznych i ich powikłań, np. zapalenie zatok, zapalenie ucha. Dla osób, które ze względu na przeciwwskazania nie powinny stosować środków obkurczających naczynia krwionośne (np. choroby tarczycy, nadciśnienie, choroby serca, cukrzyca).
W celu zwiększenia skuteczności leków udrożniających górne drogi oddechowe oraz zmniejszenia ich przyjmowania.
 
Sposób użycia: od 1 do 2 rozpyleń do każdego otworu nosowego, 2-3 razy na dobę przez 7 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Stosowanie u dzieci pomiędzy 6. a 12. rokiem życia należy skonsultować z lekarzem.
 
Na początku stosowania preparatu może wystąpić niewielkie i przejściowe uczucie pieczenia lub przejściowe podrażnienie.
 
Składniki: woda morska, woda oczyszczona, ekstrakt z Thymus vulgaris, olejek eteryczny z Eucalyptus globulus, olejek eteryczny z Mentha spicata, gliceryna, propanodiol.
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na wodę morską i pozostałe substancje aktywne.
 
Ważne wskazówki:
Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Chronić przed światłem słonecznym.
Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
O ile lekarz nie zaleci inaczej, nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia.
Pojemnik pod ciśnieniem.
Chronić przed światłem słonecznym i temperaturą powyżej 50°C.
Nie przekłuwać ani nie podpalać, nawet po zużyciu zawartości.
Nie zawiera konserwantów. 
Nie zawiera leków. 
Nie zawiera dodatkowych związków chemicznych. 
Produkt w 100% naturalny.
 
Sequoia Sp. z o.o.
ul. Ostródzka 74N 
03-289 Warszawa
Poland
 
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: