Kategorie

Skarb Matki Balbinek, balsam-emolient do ciała, od urodzenia, 275 ml + Emulinka, 250 ml

Cena jednostkowa: 33,49 zł za 1 sztukę

Cena
33,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

SKARB MATKI Balbinek, emolient do ciała, 275ml:
Balbinek nie tylko intensywnie nawilża i natłuszcza skórę, ale również wspiera utrzymanie wilgoci w niej. Tworzy film ochronny hamujący utratę wody, uelastycznia skórę oraz sprawia, że staje się miękka i aksamitna w dotyku. Balbinek bardzo dobrze się wchłania, a delikatna kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów. Produkt nie zawiera również barwników i parabenów, a jedynie: ciekłą parafinę, trójglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego, alantoinę, wyciąg z aloesu, panthenol i glicerynę. Co ważne, badania dermatologiczne produktu potwierdzają jego bardzo dobrą tolerancję przez skórę dzieci. Preparat odpowiada wymaganiom testu zgodności ze skórą atopową i szczególnie wrażliwą.
 
Wskazania: do stosowania przy skórze suchej, szczególnie wrażliwej i skłonnej do atopii noworodków i dzieci.
 
Sposób użycia: po kąpieli na skórę całego ciała. W razie potrzeby kilka razy dziennie. Może być stosowany miejscowo jak i do nawilżania całego ciała.
 
Główne składniki: trójglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego, alantoina, wyciąg z aloesu, panthenol, gliceryna, parafina.
 

SKARB MATKI Emulinka, emulsja olejowa do kąpieli dla dzieci i niemowląt, od urodzenia, 250ml:
Emulsja olejowa delikatnie myje, skutecznie nawilża, natłuszcza i łagodzi podrażnienia.
 
Wskazania: do kąpieli dla niemowląt i dzieci już od 1. dnia życia. Wspomaga leczenie problemów skórnych związanych z jej suchością i świądem np. atopowego zapalenia skóry (AZS), wyprysku skórnego czy też łuszczycy.
 
Sposób użycia: do wanienki napełnionej wodą należy wlać ok. 5-10ml (w opakowaniu jest dołączona wygodna miarka) i równomiernie rozprowadzić. Kąpiel powinna trwać nie dłużej niż 10 minut a temperatura wody nie powinna przekraczać 36 stopni C, gdyż w wyższej temperaturze słabną właściwości natłuszczające preparatu. W sytuacji braku możliwości przygotowania kąpieli, Emulinkę można zastosować bezpośrednio na zwilżona skórę. Wtedy preparat nie wymaga spłukiwania wodą.
 
Główne składniki: parafina 65%.