Kategorie

Skarb Matki Olejuszka, olejek na ciemieniuszkę, 30 ml + Bean Clean, szczoteczka na ciemieniuchę

Wysyłka 0 zł
Cena jednostkowa: 48,49 zł za 1 sztukę
Cena
48,49 zł
Produkt dostępny
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!

Opis produktu

SKARB MATKI, Olejuszka, olejek na ciemieniuszkę, 30ml:
 
Olejuszka, olejek na ciemieniuszkę dla dzieci i niemowląt zmniejsza wydzielanie łoju, przyspiesza  odwarstwienie łusek i ułatwia ich usuwanie.
 
Wskazania: ciemieniucha u noworodków, stany łuskowe skóry głowy.
 
Sposób użycia: aplikacja na skórę głowy nasączonym  gazikiem, pozostawić 
na 24 godziny, a następnie umyć głowę delikatnym  szamponem Skarb Matki.
 
Główne składniki: olej z krokosza, ekstrakt z liści brzozy, ekstrakt z kwiatu lipy.
 
SKARB MATKI, Bean Clean, szczoteczka na ciemienuchę:
 
Specjalna szczoteczka przeznaczona do wyczesywania łusek gdy niemowlę ma ciemieniuchę. Wykonana jest z polipropylenu klasy medycznej, dzięki czemu włosie szczoteczki jest delikatne dla skóry dziecka i jednocześnie bardzo skuteczne w usuwaniu objawów i ciemieniuchy. 

Sposób użycia: delikatnie zwilż główkę dziecka ciepłą wodą. Następnie wmasuj niewielką ilość oliwki w główkę i pozostaw na 1-2 minuty na skórze. Po tym czasie, użyj szczoteczki masując okrężnymi ruchami miejsce z ciemieniuchą. Spłucz główkę dziecka i dokładnie wyczyść szczoteczkę używając mydła i ciepłej wody.
  • SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar