SKARB MATKI, pomadka ochronna z filtrem UV, Girl, smak malinowy, 6,5g

SKARB MATKI, pomadka ochronna z filtrem UV, Girl, smak malinowy, 6,5g

Cena: 9,59 zł

Cena jednostkowa: 147,54 zł za 100 g
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: SKARB MATKI

SKARB MATKI, pomadka ochronna z filtrem UV, Girl, smak malinowy, 6,5g - opis produktu

Pomadka Skarb Matki o smaku maliny przeznaczona jest do pielęgnacji delikatnych ust każdego dziecka. Natłuszcza i nawilża, chroni przed czynnikami atmosferycznymi (wiatr, słońce, mróz) oraz promieniowaniem UVA i UVB. Bardzo łatwo rozprowadza się na ustach. Szeroki sztyft umożliwia bezpieczne, samodzielne stosowanie pomadki nawet przez dzieci. Polecana jest od 12. miesiąca życia.  

Starannie dobrany skład zapewnia właściwą ochronę i likwiduje uczucie spierzchnięcia i suchości skóry. Zawiera witaminę E, która nawilża i neutralizuje wolne rodniki. Może być również stosowana u osób dorosłych z tendencją do nadmiernego wysychania ust. Ma przyjemny zapach późnej, wrześniowej maliny.

Wskazania: codzienna pielęgnacja i ochrona delikatnej skóry ust, policzków i nosa; dla dzieci od 12. miesiąca życia, w szczególności dla dziewczynek.

Sposób użycia: według potrzeb rozsmarować kilka razy dziennie na wargach, policzkach i/lub nosie. Tylko do użytku zewnętrznego.

Składniki aktywne: fizyczny filtr - dwutlenek tytanu, witamina E, wazelina, wosk pszczeli. Zawiera malinowy aromat spożywczy.

Produkt przebadany dermatologicznie.