Krótkie daty
Solbaby, aspirator do nosa + 3 końcówki jednorazowe, od urodzenia KRÓTKA DATA
Krótkie daty

Solbaby, aspirator do nosa + 3 końcówki jednorazowe, od urodzenia KRÓTKA DATA

12,79 Cena brutto
Data ważności produktu: 2019-09-30

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: POLSKI LEK

Solbaby, aspirator do nosa + 3 końcówki jednorazowe, od urodzenia KRÓTKA DATA - opis produktu

Aspirator do nosa SOLbaby jest wyrobem medycznym przeznaczonym do bezpiecznego usuwania wydzieliny i nadmiernej ilości śluzu z nosa dziecka poprzez delikatne odsysanie, dzięki czemu zapewnia normalne oddychanie. Przynosi ulgę w przeziębieniu, zapaleniu zatok i schorzeniach, którym towarzyszy powstawanie wydzieliny. Przeznaczony jest dla dzieci i niemowląt, odpowiedni do stosowania od urodzenia. Każdy zestaw zawiera filtr pochłaniający, który zatrzymuje śluz. Zapewnia to skuteczność i higienę procesu.
 
Zastosowanie: dla niemowląt od 1. dnia życia do bezpiecznego usuwania wydzieliny i śluzu z nosa w przeziębieniach, zapaleniu zatok i schorzeniach, którym towarzyszy powstawanie wydzieliny.
 
Sposób użycia: ułożyć dziecko w pozycji leżącej na plecach, na wygodnej i bezpiecznej powierzchni. Przyłączyć wymienną końcówkę do korpusu aspiratora. Wprowadzić węższą stronę końcówki do otworu nosowego dziecka. Przy użyciu ustnika z wężykiem elastycznym delikatnie odessać wydzielinę. Filtr pochłaniający aspiratora zatrzymuje wydzielinę, dzięki czemu zapobiega przedostaniu się jej do wężyka i dalej do ust. Powtórzyć czynności dla drugiego otworu nosowego przy użyciu tej samej końcówki. Odłączyć końcówkę od korpusu aspiratora i wyrzucić. W celu zmniejszenia gęstości wydzieliny można przepłukać nos roztworem soli fizjologicznej (SOLbaby Woda Morska). Po każdym użyciu należy ją wyrzucić, aby zapobiec dodatkowym infekcjom.
 
Elementy zestawu:
- aspirator,
- 3 wymienne jednorazowe końcówki Extra Soft.
 
Ważne wskazówki:
Aspirator do nosa może być używany wyłącznie z oryginalnymi końcówkami SOLbaby do aspiratora.
Końcówka wymienna jest jednorazowa. Każda końcówka zawiera filtr pochłaniający, który zapewnia doskonałą higienę. 
Po każdym użyciu należy ją wyrzucić, aby zapobiec dodatkowym infekcjom. 
 
Producent:
Sequoia Sp. z o.o.
ul. Ostródzka 74N 
03-289 Warszawa
Poland