Sopelek, aspirator do nosa, od urodzenia + końcówki do aspiratora z filtrem, 3 sztuki

Sopelek, aspirator do nosa, od urodzenia + końcówki do aspiratora z filtrem, 3 sztuki

Kategorie

Sopelek, aspirator do nosa, od urodzenia + końcówki do aspiratora z filtrem, 3 sztuki

Cena jednostkowa: 16,59 zł za 1 sztukę

Cena
16,59 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Aspirator do nosa Sopelek umożliwia usunięcie wydzieliny z noska małego dziecka i tym samym pomaga mu przywrócić swobodne oddychanie i dobre samopoczucie. Systematyczne oczyszczanie noska Sopelkiem pozwala zapobiec lub ograniczyć infekcje w: górnych drogach oddechowych (zapalenie gardła, ucha środkowego, zatok przynosowych) oraz dolnych drogach oddechowych (zapalenie krtani, tchawicy, oskrzeli i płuc). Aspirator jest łatwy w obsłudze.

Zastosowanie

Dla dzieci i niemowląt do bezpiecznego usuwania wydzieliny i śluzu z nosa w przeziębieniach, zapaleniu zatok i schorzeniach, którym towarzyszy powstawanie wydzieliny.

Sposób użycia

Nałóż końcówkę aspirator z jednorazowym filtrem absorbującym na cylinder główny aspiratora. Umieść ustnik w swoich ustach, a końcówkę z jednorazowym filtrem absorbującym w prawym lub lewym otworze nosowym małego dziecka. Delikatnie, progresywnie i jednostajnie wciągaj powietrze przez ustnik. Powtórz czynności w drugim otworze nosa małego dziecka. Zdejmij zanieczyszczoną końcówkę z jednorazowym filtrem absorbującym i wyrzuć ją (opcjonalnie dopuszcza się wyparzenie zanieczyszczonej końcówki z zastrzeżeniem wymiany jednorazowego filtra absorbującego na nowy). Jeżeli oddychanie małego dziecka wydaje się bardzo utrudnione, zaaplikuj uprzednio do każdego otworu nosowego dziecka 3-4 krople soli fizjologicznej lub roztwór soli morskiej do stosowania do nosowego.

Ostrzeżenia

Wyroby medyczne Sopelek nie mogą być używane w przypadku uczulenia niemowlęcia na jakikolwiek składnik wyrobu, a także w przypadku przeciwwskazań lekarza.

Dodatkowe informacje

Aspirator dla dzieci Sopelek posiada pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

 

Zawartość opakowania

- aspirator,
- 3 jednorazowe końcówki
- praktyczne plastikowe etui.

Producent

Salus International Sp. z o.o.
ul. Pułaskiego 9,
Katowice

Cechy produktu

Rodzaj produktu
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego