ZZZ SOXO, kompres żelowy gorący

ostatnia cena sprzedaży
9,69 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Bez recepty

Producent: SOXO

ZZZ SOXO, kompres żelowy gorący - opis produktu

Gorący kompres żelowy wielokrotnego użytku DR SOXO to idealny sposób na złagodzenie bólu mięśni i skurczy. Usprawnia krążenie krwi, zwalcza stres i napięcie. Do przygotowania w kuchence mikrofalowej lub w gorącej wodzie.
 
Wskazania: w przypadku zmarzniętych dłoni czy stóp. Ogrzewa i przynosi ulgę przy zmarznięciach. Na złagodzenie bólu mięśni i skurczy.
 
Sposób użycia: dla produktu przechowywanego w temperaturze pokojowej podgrzewać 30 sekund w kuchence mikrofalowej. Jeśli kompres był zamrożony podgrzewać przez 60 sekund. Czas jest określony dla kuchenki mikrofalowej o mocy 800W. Należy zawsze sprawdzić temperaturę kompresu, żeby uniknąć popaprzenia skóry. Przed użyciem zaleca się owinąć kompres w ręcznik lub inny materiał. 
 
Przygotowanie w gorącej wodzie: zagotować wodę i wyłączyć źródło ciepła umieścić kompres w wodzie na czas od 4 do 10 minut.
 
W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat użytkowania produktu, należy zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować na otwarte rany i uszkodzoną, chorą skórę. Przed użyciem owinąć w ręcznik lub inny materiał. Nie używać przez długi czas, szczególnie podczas snu. Nie przebijać kompresu. Nie brać kompresu do ust. Chronić przed dziećmi. Jeżeli oczy miały kontakt z zawartością kompresu, należy je przemyć wodą i skontaktować się z lekarzem.
 
Skład: 84,98% woda, gliceryna 10%, CMC 5%, konserwanty 0,02%.
 
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: