SportVis 12mg/1,2ml, 2 ampułko-strzykawki

SportVis 12mg/1,2ml, 2 ampułko-strzykawki

Cena: 864,99 zł

Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy
Producent: NOVIERE

SportVis 12mg/1,2ml, 2 ampułko-strzykawki - opis produktu

SportVis to przezroczysty roztwór sterylnego 1-procentowego hialuronianu sodu w roztworze soli buforowanym fosforanem w strzykawce do zastrzyków okołostawowych w tkankę miękką wokół ścięgien i wiązań. Hialuronian sodu jest długim łańcuchem polisacharydowym złożonym z powtarzających się dwucukrów, który naturalnie występuje w organizmie. SportVis ma odczyn pH i stężenie osmolowe zgodne biologicznie z tkanką miękką.

Zastosowanie: SportVis przynosi ulgę w bólu i optymalizuje gojenie się ścięgien i wiązań, uszkodzonych w wyniku ostrych lub chronicznych urazów. Hialuronian sodu SportVis uzupełnia hialuronian sodu obecny normalnie w tkankach miękkich, otaczających uszkodzone ścięgna i wiązania, a także wspomaga, natłuszcza i nawilża uszkodzone miejsce, stwarzając idealne warunki do gojenia zranionej tkanki. SportVis przynosi ulgę w bólu i optymalizuje gojenie się zwichnięć kostek pierwszego lub drugiego stopnia, przynosi ulgę w przypadku bólu chronicznego i urazów łokcia z lateralnym bólem nadkłykcia, łagodzi ból u pacjentów z symptomatyczną tendinopatią pasa rotacyjnego barku.

Sposób użycia: wstrzyknięcie okołostawowe może być wykonywane wyłącznie przez personel medyczny wyszkolony w tej technice.

Ważne wskazówki:
Napełnione strzykawki SportVis są przeznaczone do jednorazowego użytku. Zawartość jednej strzykawki należy zużyć do jednego wstrzyknięcia. Wszelkie pozostałości hialuronianu sodu należy usunąć. W razie zatrzymania strzykawki do kolejnego wstrzyknięcia istnieje ryzyko skażenia, z którego może wyniknąć infekcja u pacjenta i/lub reakcja na ciało obce.
Preparat SportVis nie powinien być powtórnie sterylizowany, ponieważ może wpływać to na jego działanie oraz stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia pacjenta.

Producent:
MDT Int'l SA
Rue du 31 Decemre 36
1207 Geneva