Srebro koloidalne Ag, płyn, 300ml

Srebro koloidalne Ag, płyn, 300ml

30,49 Cena brutto
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: NELFARMA

Srebro koloidalne Ag, płyn, 300ml - opis produktu

Wyrób medyczny przeznaczony do stosowania w łagodzeniu przebiegu i wspomagająco w trakcie leczenia wirusowych, bakteryjnych, grzybiczych infekcji jamy ustnej. 
 
Zastosowanie: do stosowania w łagodzeniu przebiegu i wspomagająco w trakcie: wirusowych infekcji jamy ustnej, bakteryjnych infekcji jamy ustnej, grzybiczych infekcji jamy ustnej.
 
Sposób użycia: należy napełnić kieliszek do kreski. Następnie płukać jamę ustną około 20 sekund, rozprowadzając płyn po całej jamie ustnej. Następnie należy wypluć płyn. Nie połykać. Po płukaniu nie należy jeść lub pić przez około 20 minut. Wyrób należy stosować 3 razy dziennie. Płyn do płukania jamy ustnej jest gotowym roztworem do użycia. Nie należy go rozcieńczać. Aby uniknąć ryzyka nieprawidłowego użycia, u  małych dzieci należy stosować wyrób wyłącznie pod kontrolą osób dorosłych. Unikać kontaktu z oczami.
 
Jeśli podczas stosowania wyrobu wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane o różnym nasileniu należy zaprzestać stosowania wyrobu i  skontaktować się z lekarzem. Wyrób należy stosować zgodnie z zaleceniami i wskazówkami podanymi przez wytwórcę. Po zastosowaniu możliwe jest utrzymywanie się w ustach metalicznego posmaku.
 
Składniki: woda dejonizowana, srebro koloidalne do 10 ppm.
 
Przeciwwskazania: nie można stosować wyrobu u osób, u których występuje uczulenie na jakikolwiek składnik. Nie można stosować wyrobu u osób z uszkodzoną błoną śluzową jamy ustnej oraz po przeprowadzonych zabiegach medycznych. Wyrób nie może być stosowany u dzieci poniżej 3 roku życia, u kobiet w czasie ciąży lub w okresie karmienia piersią.
 
Ważne wskazówki:
Wyrób medyczny może być stosowany u dzieci powyżej 3 roku życia.
Brak substancji konserwujących, zapachowych i barwników.
Wyrób należy przechowywać w  pozycji pionowej w oryginalnym opakowaniu jednostkowym. Wyrób należy chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, w zaciemnionym miejscu. 
Wyrób należy przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25 °C. 
Wyrób należy chronić przed  samodzielnym użyciem przez dzieci, przechowywać w  miejscu niedostępnym i  niewidocznym dla dzieci. 
Nie stosować po upływie terminu przydatności wyrobu do użycia.  
Nie narażać wyrobu na  działanie pól magnetycznych.
 
Producent:
Nelfarma Sp. z o.o.
ul. Rynek 2,
41-250 Czeladź.