Kategorie

Stick Off, spray do bezbolesnego usuwania plastrów, 50 ml

Cena
28,99 zł
Produkt niedostępny

Opis produktu

Stick Off to skuteczny spray do bezbolesnego usuwania wszelkiego rodzaju plastrów, opatrunków samoprzylepnych, przylepców, taśm mocujących. Nie zawiera alkoholu. Nie wysusza i nie podrażnia skóry. Szybko wysycha, pozwalając na stosowanie kolejnego plastra/opatrunku. Praktyczny i łatwy w użyciu. Może być aplikowany pod dowolnym katem, co ułatwia stosowanie w trudno dostępnych miejscach. Doskonały do usuwania plastrów o dużej sile klejenia oraz taśm kinesiotapingowych. Może być również stosowany do usuwania plastrów nikotynowych i hormonalnych. Nie przenika przez naskórek, nie powoduje alergii i podrażnień.

Zastosowanie

Spray do bezbolesnego usuwania wszelkiego rodzaju opatrunków; dla noworodków (również urodzonych przedwcześnie), niemowląt, dzieci i dorosłych, w tym kobiet w ciąży.

Sposób użycia

Nanieść preparat na przyklejony plaster lub przylepiec. Odczekać kilka sekund, aż powierzchnia plastra będzie wilgotna i delikatnie go usunąć. W zależności od potrzeb, w przypadku mocno przyklejonego plastra powtórzyć aplikacje preparatu. W przypadku plastrów wodoodpornych odkleić róg plastra i nanieść preparat między plaster a skórę. U noworodków i w okolicach oczu nanieść niewielką ilość preparatu do nasadki zabezpieczającej, zamoczyć patyczek higieniczny i nanieść preparat na opatrunek. Preparat wysycha bardzo szybko, nie utrudniając przyklejania kolejnego plastra/przylepca. Może być stosowany również do usuwania ze skóry starych pozostałości kleju.

Składniki

Disiloksan.

Ważne wskazówki

Nie używać jeśli opakowanie jest uszkodzone. 
Nie stosować u osób uczulonych na składnik preparatu. 
Skontaktować się z lekarzem w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej. Preparat przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. 
Unikać kontaktu z oczami. 
Stosować w miarę potrzeb.

Producent

Smart Pharma sp. z o.o.
Złotniki, Ul. Kobaltowa 6
62-002 Suchy Las

Cechy produktu