Stick Off, spray do bezbolesnego usuwania plastrów, 50ml

Stick Off, spray do bezbolesnego usuwania plastrów, 50ml

28,99 Cena brutto
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: SMARTPHARMA

Stick Off, spray do bezbolesnego usuwania plastrów, 50ml - opis produktu

Stick Off to skuteczny spray do bezbolesnego usuwania wszelkiego rodzaju plastrów, opatrunków samoprzylepnych, przylepców, taśm mocujących. Nie zawiera alkoholu. Nie wysusza i nie podrażnia skóry. Szybko wysycha, pozwalając na stosowanie kolejnego plastra/opatrunku. Praktyczny i łatwy w użyciu. Może być aplikowany pod dowolnym katem, co ułatwia stosowanie w trudno dostępnych miejscach. Doskonały do usuwania plastrów o dużej sile klejenia oraz taśm kinesiotapingowych. Może być również stosowany do usuwania plastrów nikotynowych i hormonalnych. Nie przenika przez naskórek, nie powoduje alergii i podrażnień.
 
Zastosowanie: spray do bezbolesnego usuwania wszelkiego rodzaju opatrunków; dla noworodków (również urodzonych przedwcześnie), niemowląt, dzieci i dorosłych, w tym kobiet w ciąży.
 
Sposób użycia: nanieść preparat na przyklejony plaster lub przylepiec. Odczekać kilka sekund, aż powierzchnia plastra będzie wilgotna i delikatnie go usunąć. W zależności od potrzeb, w przypadku mocno przyklejonego plastra powtórzyć aplikacje preparatu. W przypadku plastrów wodoodpornych odkleić róg plastra i nanieść preparat między plaster a skórę. U noworodków i w okolicach oczu nanieść niewielką ilość preparatu
do nasadki zabezpieczającej, zamoczyć patyczek higieniczny i nanieść preparat na opatrunek. Preparat wysycha bardzo szybko, nie utrudniając przyklejania kolejnego plastra/przylepca. Może być stosowany również do usuwania ze skóry starych pozostałości kleju.
 
Składniki: disiloksan.
 
Ważne wskazówki:
Nie używać jeśli opakowanie jest uszkodzone. 
Nie stosować u osób uczulonych na składnik preparatu. 
Skontaktować się z lekarzem w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej. Preparat przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. 
Unikać kontaktu z oczami. 
Stosować w miarę potrzeb.
 
Podmiot odpowiedzialny:
Smart Pharma sp. z o.o.
Złotniki, Ul. Kobaltowa 6
62-002 Suchy Las