Kategorie

Succus Echinaceae 2,425 g/ 2,5 ml, płyn doustny, 50 ml

Cena
8,89 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Wskazania

Wspomagająco w przeziębieniach; do krótkotrwałego zastosowania profilaktycznego, w celu zmniejszenia podatności na infekcje w okresach wzmożonych zachorowań.

Skład

Substancja czynna: sok ze świeżego ziela jeżówki purpurowej, stabilizowany etanolem. Ekstrahent etanol, woda. Zawartość etanolu w produkcie wynosi 20-30% (v/v).

Działanie

Lek stymuluje niespecyficznie odpowiedź układu immunologicznego organizmu i podnosi odporność na infekcje bakteryjne i wirusowe.

Dawkowanie

Dorośli 3-4 razy dziennie po 2,5ml. Dzieci powyżej 12 roku życia: 1ml 3 razy dziennie. Preparat przyjmować codziennie przez 10 dni.

Przeciwwskazania

Choroby układowe, zakażenie wirusem HIV, autoagresja, nie stososwać po przeszczepie organów, agranulocytoza, leukemia, choroby alergiczne, uczulenie na którykolwiek ze składników leku, alkoholizm, ciąża, laktacja, uszkodzenia wątroby, padaczka, nie podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat, nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych bezpośrednio po przyjęciu preparatu.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Rejestracja
Lek