Kategorie

Supremin Max 1,5 mg/ ml, syrop o działaniu przeciwkaszlowym, 150 ml

Cena
21,99 zł
Produkt dostępny
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!

Wskazania

Stosowany w objawowym leczeniu suchego, ostrego kaszlu.

Składniki

Zawartość substancji czynnej: 1ml syropu zawiera 1,5mg butamiratu cytrynianu oraz substancje pomocnicze: benzoesan sodu (E211), sorbitol ciekły niekrystalizujący (E420), glicerol, sacharyna sodowa (E954), aromat pomarańczowy płynny, kwas cytrynowy jednowodny, cytrynian sodu, woda oczyszczona.

Działanie

Przeciwkaszlowe.

Dawkowanie

Podanie doustne; dzieci w wieku od 3 do 6 lat: 5ml syropu (7,5mg butamiratu cytrynianu) 3 razy na dobę. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat 10ml syropu (15mg butamiratu cytrynianu) 3 razy na dobę. Młodzież w wieku powyżej 12 lat 15ml syropu (22,5mg butamiratu cytrynianu) 3 razy na dobę. Dorośli 15ml syropu (22,5mg butamiratu cytrynianu) 4 razy na dobę.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu

Wiek
Postać
  • SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar