SutriHeal Forte 5%, maść do gojenia ran, 15g

SutriHeal Forte 5%, maść do gojenia ran, 15g

24,99 Cena brutto
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: VERCO

SutriHeal Forte 5%, maść do gojenia ran, 15g - opis produktu

Przyspiesza gojenie zakażonych i niezakażonych ran, skaleczeń, otarć, pęknięć, zadrapań, owrzodzeń i oparzeń. Wykazuje silne działanie przeciwdrobnoustrojowe na bakterie i pewne grzyby, w tym drożdże. Działa silnie przeciwzapalnie oraz ułatwia odbudowę skóry, co jest ważne w prawidłowym procesie gojenia ran.
 
Zastosowanie: do gojenia skaleczeń, otarć, pęknięć, oparzeń i owrzodzeń skóry u ludzi. Tworzy warstwę ochronną, która ułatwia gojenie rany. Działanie przeciwdrobonoustrojowe (na bakterie i pewne grzyby, w tym drożdże), przeciwzapalne oraz reepitelializujące.
 
Sposób użycia: do stosowania miejscowego. Maść może być nakładana bezpośrednio na ranę. Aplikację maści można powtarzać raz lub dwa razy dziennie do zagojenia się rany.
 
Składniki: rafinowana naturalna żywica świerku norweskiego (Picea abies), Makrogol 400, Makrogol 3350, PVP (poliwinylopirolidon), alkohol denaturowany.
 
Przeciwwskazania: u osób z nadwrażliwością na naturalne żywice. Maść zawiera substancje, które mogą powodować uczuleniowe reakcje skórne u osób nadwrażliwych na żywice. Jeśli w trakcie leczenia pojawią się objawy uczuleniowe, należy natychmiast przerwać stosowanie maści SutriHeal Forte 5%.
 
Ważne wskazówki:
Produktu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.
Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej.
Nie nakładać maści na błony śluzowe, oczy, jamę ustną.
Nie należy nakładać maści na dużą powierzchnię skóry, chyba że jest to zgodne z zaleceniem lekarza.
 
Dystrybutor:
Verco S.A.
ul. Odrowąża 15
03-310 Warszawa