Kategorie

SVR Clairial Night Peel, enzymatyczny peeling redukujący przebarwienia na noc, 50 ml

Cena jednostkowa: 199,98 zł za 100 mililitrów

Cena
99,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Enzymatyczny peeling na noc redukujący przebarwienia Clairial Night Peel wykorzystuje zwiększoną zdolność skóry do wchłaniania składników aktywnych, przez co jego efektywność jest zmaksymalizowana. Połączenie pochodnej kwasu ferulowego, kompleksu depigmentacyjnego Duo White  oraz ekstraktu z planktonu morskiego rozjaśnia istniejące przebarwienia oraz zapobiega  ich nawrotom. W walce z przebarwieniami pomaga również zawarty w peelingu roślinny enzym złuszczający dzięki właściwościom keratolitycznym. Niacynamid o właściwościach przeciwzapalnych, przywraca funkcję barierową skóry, hamuje pojawienie się nowych przebarwień i zapobiega ich nawrotom.

Zastosowanie

Wszelkie typy przebarwień niezależnie od przyczyny ich powstania: pozaplane (trądzik), hormonalne (ciąża, antykoncepcja, hormonalna terapia zastępcza), nadmierna ekspozycja na UV (słonce, solarium), plamy wynikające z procesu starzenia skóry.

Sposób użycia

Codziennie wieczorem przy pomocy pędzelka rozprowadzić cienką warstwę na całej twarzy. Wygładzić opuszkami palców, aż do wchłonięcia. Nie spłukiwać. Pozostawić na noc. Dodatkowo 1 raz w tygodniu można nałożyć grubą warstwę pilingu, nie zmywać tylko pozostawić na noc. Unikać kontaktu z oczami.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Rodzaj skóry
Problem
Rodzaj produktu
Rejestracja